Bebeğe su vermek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Bebeğe su vermek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,761 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğe su vermek
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Dogundugu an baslayacaklar battaniyeye sar usur bunun canın ne sonra aman uyusun uyandırma sonra sutun yoksa mama gerilim sonra su ver sonra kucağına alınca yatsaydı niye kaldırdınız sonra ustu ince kalın gıydır kalın bu terler ince gıydır neler neler Allah yardımcın olsun 😂😂
Aynen memen hep ver emzik verme kundak et hiç açma ayyyy

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Dogundugu an baslayacaklar battaniyeye sar usur bunun canın ne sonra aman uyusun uyandırma sonra sutun yoksa mama gerilim sonra su ver sonra kucağına alınca yatsaydı niye kaldırdınız sonra ustu ince kalın gıydır kalın bu terler ince gıydır neler neler Allah yardımcın olsun 😂😂
Ay okurken daraldim vala🤣🤣🤣

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Benim kayınvalidem 2 aylık bebeğe bardakla içiriyor görümcemin kızına bir de tarhana çorbası içirdim diyor görümcem kendi de bu şekilde veriyor. Ben de çocuk su zehirlenmesi olur dedim tuhaf tuhaf bakıyorlar bana

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya etrafımdaki bazı insanlar beni çıldırtıyor yeni doğan bebeğe sadece anne sütü içiyorsa su verilirmiş ben verilmez diye biliyorum ve vermiyorum da anne sütünde su var zaten ihtiyacı karşılanıyor ama bazı insanlar nasıl vermiyorsun yok işte aa olur mu bir kaşık bir kaşık ver susuz olur mu yok böbrekleri susuz kalır bir dünya laf.... sizler ne zaman su vermeye başladınız
Oğlumda 6. Aya kadar su vermedim doktor bakıyor bıngıldak bölgesine çökük değilse bebeğin su ihtiyacı yok diyor ayrıca çişini iyi yapıyorsa da tamamdır kızım 1 ay olacak 3. De onada su vermiyorum ayrıca arada mama da yiyor Aptamil su verilmez ben vermiyorum yine 6. Ayda başlarım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cidden doğumdan sonra böyle mi dicekler yaa benim ilk gebeliğim olduğu için hiç bir fikrim yok🤦🏻‍♀️ eğer böyleyse ailede ki herkesle aram açılır sanırım 😂😂

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya etrafımdaki bazı insanlar beni çıldırtıyor yeni doğan bebeğe sadece anne sütü içiyorsa su verilirmiş ben verilmez diye biliyorum ve vermiyorum da anne sütünde su var zaten ihtiyacı karşılanıyor ama bazı insanlar nasıl vermiyorsun yok işte aa olur mu bir kaşık bir kaşık ver susuz olur mu yok böbrekleri susuz kalır bir dünya laf.... sizler ne zaman su vermeye başladınız
Ben bu yüzden kimseyle konusmuyorm geçen gün kuzenime geçmiş olsn dedm hemen 5 ayda ek gıdaya başla yemeğin suyunu ver hemen herşeye karisiyorlar bı çocuk buyuruyorlar profesör oluyorlar illa karisacaklar herşeyi bilecekler

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Cidden doğumdan sonra böyle mi dicekler yaa benim ilk gebeliğim olduğu için hiç bir fikrim yok🤦🏻‍♀️ eğer böyleyse ailede ki herkesle aram açılır sanırım 😂😂
Hepsi oyle canım gercekten ben bısı aklima takıldı mı annemi ararım oda ben sizde boyle yapardım bızede yaptırmazlardı her kafadan ses cikardi der sen doktorun dedıgıni yap der her zaman 😄

Tüm sayfalar yüklendi.