Sorum var Bebeğe su vermek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bebeğe su vermek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 690 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğe su vermek
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Günde 4 5 çay kaşığı Veysel veriyordum kuzum şimdi 6 aylık biberonla veriyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne güzel işte çok faydalı 🥰
Aa iyimiş ben de öyle vereyim o zaman mamadan sonra dili beyaz beyaz oluyor doktor mama zaten suyla hazırlanıyor gerek yok demişti ama yine de içim rahat değildi şimdi veriyorum ben de çok teşekkürler 🥰🥰

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Canim emiziriyosan 6 aya kadar su vermene gerek yok su ihtiyacini sütten karsiliyo zaten bebekler ,mama veriyosan bi iki Cay kasiyi su veriliyomus ben hic mama kullanmadim ,insan versede korkuyo vermesede korkuyo anliyorum seni Allah yardimcin olsun ama dedgm gibi sadecede emziriyosun suya gerek kalmiyo
O tuz değil mi ya 1 yaşına kadar asla tuz verilmez böbrekleri için ilerde zararlı oluyormuş. Benim oğluma 6 ay hiç su vermedim sadece emzirdim çocuum egzamaydı ne ilaçlar kullandık.. hemşiresi bu çocuğa hiç mi su vermediniz dedi hemenay kaşığıyla su içirmişti o gün kesildi egzaması susuzluktan kurumuş oğlum. Şimdi kızım doğunca kızıma bende çay kaşığı ile su verenlerden olcm inş.

Ay yanlış mesajdan alıntı yapmışım canım :) konu başlığıydı niyetim

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Aa iyimiş ben de öyle vereyim o zaman mamadan sonra dili beyaz beyaz oluyor doktor mama zaten suyla hazırlanıyor gerek yok demişti ama yine de içim rahat değildi şimdi veriyorum ben de çok teşekkürler 🥰🥰
Mama kullanıyorsan eğer ver tabikide balım çay kaşığıyla azar azar ileride alışmış olur annesine daha kolaylık sağlar 😊

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
O tuz değil mi ya 1 yaşına kadar asla tuz verilmez böbrekleri için ilerde zararlı oluyormuş. Benim oğluma 6 ay hiç su vermedim sadece emzirdim çocuum egzamaydı ne ilaçlar kullandık.. hemşiresi bu çocuğa hiç mi su vermediniz dedi hemenay kaşığıyla su içirmişti o gün kesildi egzaması susuzluktan kurumuş oğlum. Şimdi kızım doğunca kızıma bende çay kaşığı ile su verenlerden olcm inş.

Iyı oldu yazdıgın canm ,bı yasına kadar tuz verılmedgnı ılk defa duydum ama bal 1 bı yasından once verılmez dıyı foktorlar ama doktorda 6 ay su vermeyın dıyo ,demek bebege gore degısıyo ,saglıkla kavusursun kızına inşallah,🤗

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar bebeğim iki aylık arada su veriyorum sonradan Allah korusun böbreklerde sıkıntı oluyormuş su verilmezse eğer. Siz ne zaman su vermeye başladınız bebeklerinize
Canım doktor 6aya kadar su vermeyin demişti emzirince su ihtiyacını ordan karşılıyomus zaten

Iyı oldu yazdıgın canm ,bı yasına kadar tuz verılmedgnı ılk defa duydum ama bal 1 bı yasından once verılmez dıyı foktorlar ama doktorda 6 ay su vermeyın dıyo ,demek bebege gore degısıyo ,saglıkla kavusursun kızına inşallah,🤗
Evet bunu biliyordum inek sütü de verilmez bı yaşından sonra verilir.Ama annem diyoki sütüm azdi altı aydan sonra size hep inek sütü verdim diyo🤭bize bişey olmadı 🤩🤩hepimiz turp gibiyiz masallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar