Bebeği Gökçe gibi olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Bebeği Gökçe gibi olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,917 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeği Gökçe gibi olan var mı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar hiç bir kimseye gidemiyoruz çünkü evinden başka yerde ağlıyor. Annem kucağına alınca basıyor çığlığı, ablalarım tatlı kızım dese gökçeye konuşsalar ağlama krizine giriyor. O kadar abarttı ki ablamla göz göze gelince ağlamaya başlıyor. Bi tek evinde mutlu benle ve babasıyla. ne kadar sürecek bu yobazlığı kimseyi yaklaştırmıyor yanına. 4 aylık
Bu aylarda yabancılamaya başlıyorlar canım 1 -2 aya geçer

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hiç bir kimseye gidemiyoruz çünkü evinden başka yerde ağlıyor. Annem kucağına alınca basıyor çığlığı, ablalarım tatlı kızım dese gökçeye konuşsalar ağlama krizine giriyor. O kadar abarttı ki ablamla göz göze gelince ağlamaya başlıyor. Bi tek evinde mutlu benle ve babasıyla. ne kadar sürecek bu yobazlığı kimseyi yaklaştırmıyor yanına. 4 aylık
[/QUOTE
Cnm annemlere gittiğin zaman onu annene ya da kızkardeşlerine ver arada onlar ilgilensinler ki gökçe onlara alissin sürekli sen ilgilendigin için senden kopamıyor.

Benim kızımda aynı cmm 4 ayında hiç durmuyo bir yere gidemiyorum üstelik doğdu doğalı ben bakiyorum ailem var ama varla yok arasindalar işte faydaları yok gelir giderler daha doğdu doğalı kızım biz bakarız sen uykunu al demediler evladım için pes etmedim kızım iyi olsun ben kendimi feda ederim ama belim sırtım çok ağrıyor inanin devamlı emdirmektem sallamaktan hiç durmuyor hiç allh kimseyi kimseye muhtaç etmesin ben bunu çok iyi anladım kızıma feda olsun ama bu bel ağrısına napcam bilgisi olan var mı ya doktora gidemiyom emdirdim için napayım sizce çok kasılmış damarlarim doğumdan belli stres oldum yaşadıklarına çok uğraştılar kızlar.benle.cok allh sorsun yıkılmadım ama beni güçlü yapan kızım oldu rabbim3 sığındım insallh gokcede düzelir cnm hayırlısı olsun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler kendi evinden ayrıldıkları zaman huzursuz olurlar zaten alıştıkları için kendini güvende hisseder evinde eğer siz anne baba dışında başkalarını yeni yeni görüyorsa böyle yapması çok normal ablamın kızı òyleydi ablam asla bir yere gitmezdi gittiği zaman kızı ağlardı taki eve gidene kadar

Tüm sayfalar yüklendi.