Sorum var Bebegi hisseden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiangnz1 tarafından oluşturulan Bebegi hisseden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 323 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegi hisseden
Konbuyu başlatan Rabiangnz1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamingg13

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Selamm. Kızlar ilk hamilelikte bebeği kaçıncı hafta da hissettiniz. Yani göbeğe dokunduğumuz da sertlik orda olduğunu hissettiriyo ama hareketini kımıldamasını tekmesini felan kaçıncı hafta da hissettiniz ???

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selamm. Kızlar ilk hamilelikte bebeği kaçıncı hafta da hissettiniz. Yani göbeğe dokunduğumuz da sertlik orda olduğunu hissettiriyo ama hareketini kımıldamasını tekmesini felan kaçıncı hafta da hissettiniz ???
Ben tam 16 olduğunda hissettim genelde öyle oluyor 20. haftada hisseden de var daha erken de 🥰

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlk bebeğimi 16. Haftadan hissettim sonra haraketi hiç kesilmedi ama ikinci bebeğimi yani kzıımı 16. Haftada bir kere 18 de bir kere 20. Haftaya kadar sonra hiç olmadı 20 den sonra başladı haraketleri neredeyse 😂😂

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim 17 hafta şuan. Karnıma dokundugumda sertligini varlığını hissediyorum ama hareketini hissedemedim daha. Konsantre mi olmak gerekiyo acaba 😀 nası hissedeceksem

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya benim 17 hafta şuan. Karnıma dokundugumda sertligini varlığını hissediyorum ama hareketini hissedemedim daha. Konsantre mi olmak gerekiyo acaba 😀 nası hissedeceksem
Sanki balık kayar gibi yada böyle pıt pıt bir şey vurur gibi olacak canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar