Bebeği kaybetme korkusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sunny tarafından oluşturulan Bebeği kaybetme korkusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 911 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği kaybetme korkusu
Konbuyu başlatan Sunny
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
19 haftalık hamileyim. Şu ana kadar hiç bi sorun yaşamadım. Tarama testlerim normal çıktı. Düşük tehlikesi vs olmadı. 26 şubatta detaylı ultrasona gideceğim.

Ben çok evhamlı ve karamsar biriyim. Yani hep başıma kötü bir iş gelecekmiş gibi bi beklentim oluyor.

Bebeğin hareketlerini henüz hiç hissetmedim. İlk gebelik bu arada.

Belirti vermeden düşük yaşarım ya da kalbi durur bilemem gibi korkularım oluyor? Yani kanama vs olmadan da kayıp yaşayan kadınlar olduğunu okudum. Doğum paketimde muayene hakkım sınırlı, o yüzden her kafama estiğinde doktora gidemem ama hareket hissetmedikçe de korkum artıyor.

Korkuyorum açıkçası. Sizde durum nedir?
Aklına getirmemeye çalış devletede gidebilirsin arada bende öyle yapıyorum bir ay devlet bir ay özel falan Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
19 haftalık hamileyim. Şu ana kadar hiç bi sorun yaşamadım. Tarama testlerim normal çıktı. Düşük tehlikesi vs olmadı. 26 şubatta detaylı ultrasona gideceğim.

Ben çok evhamlı ve karamsar biriyim. Yani hep başıma kötü bir iş gelecekmiş gibi bi beklentim oluyor.

Belirti vermeden düşük yaşarım ya da kalbi durur bilemem gibi korkularım oluyor? Yani kanama vs olmadan da kayıp yaşayan kadınlar olduğunu okudum. Doğum paketimde muayene hakkım sınırlı, o yüzden her kafama estiğinde doktora gidemem ama hareket hissetmedikçe de korkum artıyor.

Bu cok normal suan 19+5 günüz ben 10 gundur hissediyorum ama bnm ikinci gebeligim..ilk gebeligim de de ikinci de de kanamalarım oldu düşük ve erken dogum skntısı yaşıyorum stres yapmamak için planlı cocuk sahıbı oluyorum kendımı hazırlarım 🙈 suan bı oglum var 8 yasında mesela ıkıncı ile aralarında 8 yas var bu da erkek denildi hayırlısı bakalım ama bunu cok erken ögrendim 5 haftalıktık ve bı hafta sınra kanamalar oldu aşırı korktum panık yaptım oglum cok istiyor şimdi düşürürsem cok üzülür diye ama karnımı oksayıp oksayıp ben seni duydum bebegim sende beni duy sıkı sıkı tutun bırakmak yok abin seni beklıyor diyip durdum 😌 cok şükür yaklasık 10 gunu aşkın hareketlerin i hissediyorum inşallah sagsalim dogururuz 🙈 benimde şuara derdim rüyalar 😅 doktor erkek dedi ama hep rüyamda kız bebek görüyorum nasıl güzel hemde 😅 allahım eger ıkıncı erkekse ve üçüncü cocugum kız olacaksa 2025 de de kızımı dogurayım diyorum 😂 temizden sıyırdım 🙈

...

Moderator
Mod
rank

Benimde hamileliğimde böyle karamsar düşüncelerim oldu canım.Dua ettim, Rabbime emanet ettim.Çok şükür oğlum doğdu, 35 günlük oldu.Karamsarlık gelince dua et canım ferahlarsın.Sağlıkla al kucağına inşaAllah😘♥️

Sağlıkla sorunsuz kucağına alırsn inşallah bence böyle şeyler düşünüp kendni strese sokma güzel günleri düşün kavşcağın zamanı tadını çıkartmaya bak yakın zamanda da hissedersin zaten minnoşunu 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar