Sorum var Bebegi kel yapdirmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduzz tarafından oluşturulan Bebegi kel yapdirmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 694 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegi kel yapdirmak
Konbuyu başlatan Ulduzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canim biz Azerbaycanliyiz bizde oýle bebeye altin felan vermiyorlar malisef😀 adet deyil bizde.
O adet değil zaten kuzum sünnet
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kestirin saçları gürleşir deniliyor ama yanlış bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Kız çocuğu ise anne hep ister saçların uzasın toka takayım süsleyim diye şahsen ben öyle düşünüyorum kuzum
Orası öyle canım mantıklı düşünüyorsun ben Kayraa toka takamayaxgima göre 😂😂kestireyim de eşit büyüsün 😂😂

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kestirmeye karşıyım çünkü o saçla çok minnoş oluyorlar kız bebekleri ama bizim burda da 1 yaşına gelmeden kesin diyorlar anne karnındaki saç kalmamaliymis
Canim biz Azerbaycanliyiz bizde oýle bebeye altin felan vermiyorlar malisef😀 adet deyil bizde.
Bebegin sağlığı açısından verilir altin değerinde para da olabilir,Türklerin adeti degil ki peygamber efendimizdwn gelen bir şey(sünnettir)

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam çiçeylerim kizlar kizim 4.5 aylik saçlari cok kuzel cok seviyorum oyle amma etrafdan baski yapliyor kel yapman lazim doguldugu sacla kalmasi doģru diyil felan babasida isdemiyor kel yapdirmak kaynanam dahil herkes kel yapdirin diyor siz ne duşunursuzuz? Siz yapdirdinizmi kiz bebeklernizi kel?
Ben yapmadım kızımın saçları büyüdükçe daha güzelleşti ama bebek doğduğunda 7 gün sonra saçlarını kesmek sünnet onun dışında kestirmedim ben

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Selam çiçeylerim kizlar kizim 4.5 aylik saçlari cok kuzel cok seviyorum oyle amma etrafdan baski yapliyor kel yapman lazim doguldugu sacla kalmasi doģru diyil felan babasida isdemiyor kel yapdirmak kaynanam dahil herkes kel yapdirin diyor siz ne duşunursuzuz? Siz yapdirdinizmi kiz bebeklernizi kel?
Sakın yapma ya öyle saçmalık mı olur.. Yeğenimin saçları hala doğduğu gibi beline geldi ve de çok güzel bi sıkıntı yok olmuyor yani. Benim kızım 2 aylık çok saçı yok şuan ama asla kel yapmam

Tüm sayfalar yüklendi.