Bebeği kilolu doğanlar baksın lütfen

• Konbuyu başlatan Fatmaanskdnslsls
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmaanskdnslsls tarafından oluşturulan Bebeği kilolu doğanlar baksın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 394 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği kilolu doğanlar baksın lütfen
Konbuyu başlatan Fatmaanskdnslsls
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 31 haftalık bebeğim 1.450gr sizce iyimi erken doğum riski var kilo alması için ne yapmalıyım
Daha alır canım çok kafanı takma bir de çerez Sabah kahvaltılarında yumurta tüket. Benim bebeğim erkekti o yüzden sanırım biraz da fazla şekerli şeyler yedim ne işe çok kilo aldırıyor bunlar. Bir de mutlaka sol yanına yat hem sağlığın için hem de yediklerinin bebeğe aktarımı çok oluyor o da yarıyor 😊

C

Cccc

Guest
Kilo alması için peynir süt yumurta haşlanmış olanı. Ve muz mevsim meyveleri tüket tatlı şeylerde aldırıyor kilo sağlıklı beslen aynı saat lerde olunca da ıyi olur.cevizkuruyemişler bol bol su meyve suyu. Ben sezeryan di ilk ki ikincide öyle olur diye yedim maşallahı var oğlumun kilolu doğdu.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilo alması için peynir süt yumurta haşlanmış olanı. Ve muz mevsim meyveleri tüket tatlı şeylerde aldırıyor kilo sağlıklı beslen aynı saat lerde olunca da ıyi olur.cevizkuruyemişler bol bol su meyve suyu. Ben sezeryan di ilk ki ikincide öyle olur diye yedim maşallahı var oğlumun kilolu doğdu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar