Limon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde iki kız annesi💕🌺 tarafından oluşturulan Limon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 438 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Limon
Konbuyu başlatan iki kız annesi💕🌺
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız napıyonuz merk ettiğim bir
konu var 31 +1 haftalığım şuan hamileliğim boyunca hiç ekşi istemedi canm hep tatlı bu bir haftadır acayip bir şekilde limon çekiyo canm ama kabuğuyla birlikte yiyorum dün kalmamıştı evde eşimden istemeyi unuttum gece bile canm nasıl istiyo ama anlam veremedim yaşayan varmı normalmi ki bu durum bebek için sorun olmaz inşallah 🤦😊

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
Selam canim Canin isdedikce az az ye amma birden bire cokda yeme canim kan azli felan yapiyo. Bende durmadan nane yiyorrum hamilendiyilken o kadarda tukediyim biwey diyil hal bu ki boyle kokusu. Burnuma geliyo gece bile kalkip yiyorum

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Selam canim Canin isdedikce az az ye amma birden bire cokda yeme canim kan azli felan yapiyo. Bende durmadan nane yiyorrum hamilendiyilken o kadarda tukediyim biwey diyil hal bu ki boyle kokusu. Burnuma geliyo gece bile kalkip yiyorum
Aynen ya sorma teşekkür ederim canm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar nasılsınız napıyonuz merk ettiğim bir
konu var 31 +1 haftalığım şuan hamileliğim boyunca hiç ekşi istemedi canm hep tatlı bu bir haftadır acayip bir şekilde limon çekiyo canm ama kabuğuyla birlikte yiyorum dün kalmamıştı evde eşimden istemeyi unuttum gece bile canm nasıl istiyo ama anlam veremedim yaşayan varmı normalmi ki bu durum bebek için sorun olmaz inşallah 🤦😊
Sorun olmaz canım canım çekmiş sonuçta

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Onun icin az az ye diyorum ya bende senin gibi butun gunu nane yiyorum
Tm canm sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm anladım canım benimde ilk gebeliğimde limon çok yerdim ya
Anlamsızca bnm tatlı krizleri den limona geçtim aslında mideme iyi geliyo yediğim zaman belkide o hoşuma gidiyo😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tm canm sağol

Anlamsızca bnm tatlı krizleri den limona geçtim aslında mideme iyi geliyo yediğim zaman belkide o hoşuma gidiyo😊
Ayy ekşi ekşi şimdi canım istedi bak🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.