Bebeği kıskanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gülsennnn tarafından oluşturulan Bebeği kıskanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 904 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeği kıskanma
Konbuyu başlatan Gülsennnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canım bilmiyorum bu durumu aşmak istiyorum doğumdan sonra hemen gitmelerini isteyip bebeğimle yalnız kalmak istiyorum kötü bir düşünce değil kıyafetlerine dokunmalarına bile tahammül edemiyorum
Yaa seninki biraz daha fazla gibime geldi kuzum 🤭🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım bilmiyorum bu durumu aşmak istiyorum doğumdan sonra hemen gitmelerini isteyip bebeğimle yalnız kalmak istiyorum kötü bir düşünce değil kıyafetlerine dokunmalarına bile tahammül edemiyorum
Ama bebeginle yanlız kalınca da biri ona arada baksın sana yardımcı olsun istiyeceksin heleki bide benim gibi temizlik manyağı biri isen

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 38 haftalık hamileyim bebeğimi eşimin ailesinden kıskanıyorum bu durumu yaşayan var mı bunu nasıl atlatabilirim
Ay tek ben değilmişim hele ki eve misafir filan gelince onların kucağına filan asla veremem gibi geliyor yavrumu. Nasıl olsada ne desemde eve misafir kabul etmesem die düşünüyorum kafayı yicem 😂😂 Biz kayınvalidemlerle yaşıyoruz mecbur bir evde olunca ister istemez onlar kesin kucağına filan alıcak hayırlısı artık.

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 38 haftalık hamileyim bebeğimi eşimin ailesinden kıskanıyorum bu durumu yaşayan var mı bunu nasıl atlatabilirim
Soyliymi cnm ne zaman bebek dogar uykusuz geceler baslar tuvalete bile gidemezsin hele hele rahat doyasıya yemek yemek hayal olur kahve çay içmek en büyük lüxsün yorgunluktan ölürken ev işi yemek seni beklerken ah keşke bikaç saat bebege baksalarda işlerimi toparlasam veya biraz uyusam dediginde kiskanmak ne kelime oynaya oynaya verirsin😄😄

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kıyafete dokunmalarına da mı 😳 yok artık çok tuaf. Bu duruma eşin alınabilir sakın ona belli etme ve bu düşünceden biran önce kurtulmaya bak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soyliymi cnm ne zaman bebek dogar uykusuz geceler baslar tuvalete bile gidemezsin hele hele rahat doyasıya yemek yemek hayal olur kahve çay içmek en büyük lüxsün yorgunluktan ölürken ev işi yemek seni beklerken ah keşke bikaç saat bebege baksalarda işlerimi toparlasam veya biraz uyusam dediginde kiskanmak ne kelime oynaya oynaya verirsin😄😄
Yok hiç öyle olmuyor, oğlum 3 yaşında doğduğundan beri eşimle birlikte bakıyoruz, hastaneden eve geldiğim de bile kimseyi istemedim. Sevmiyorum başka insanların ayak altında dolaşmasını. Ama kıyafetlerini kıskanmakta çok değişik geldi 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar