Bebeği kıskanma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gülsennnn tarafından oluşturulan Bebeği kıskanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 905 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeği kıskanma
Konbuyu başlatan Gülsennnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Soyliymi cnm ne zaman bebek dogar uykusuz geceler baslar tuvalete bile gidemezsin hele hele rahat doyasıya yemek yemek hayal olur kahve çay içmek en büyük lüxsün yorgunluktan ölürken ev işi yemek seni beklerken ah keşke bikaç saat bebege baksalarda işlerimi toparlasam veya biraz uyusam dediginde kiskanmak ne kelime oynaya oynaya verirsin😄😄
Kayra 42 günlük olmasına rağmen bunları diyeem ben 😂😂 yemek ve uyku sıfır artık hastende değil de evde olduğımuz zamanlar anneme veriyorum azıcık tut 5 dkk olsa bile uyuyum yada 2 dkk yemek yiyim diye 😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 38 haftalık hamileyim bebeğimi eşimin ailesinden kıskanıyorum bu durumu yaşayan var mı bunu nasıl atlatabilirim
Benim malesefki başıma geldi ikinci doğumdan sonra kaynanamlara gittim sanki ben birşey bilmiyormuşum gibi davranıyordu çok sinir oluyordum bebeğime oğluma dokunmasını karışmasını asla istemiyordum en sonda eşime söyledim evimize döndük tek başıma baktım çocuklarıma oh mis 🤭😁

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kayra 42 günlük olmasına rağmen bunları diyeem ben 😂😂 yemek ve uyku sıfır artık hastende değil de evde olduğımuz zamanlar anneme veriyorum azıcık tut 5 dkk olsa bile uyuyum yada 2 dkk yemek yiyim diye 😂😂
Bi
Bir maraton edasiyla yasiyoruz hayatimizi hadi kayra cok küçük ya bnm sipa 7 ayi bitti hala ayni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kuzum öyle bir engel oluyorlar ki sen bile şaşırırsın😁😁
Valla cnm simdi dogmadigi için konusmak kolay geliyor insana hele bir dogsun minik degişir düşünceleri

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar