Bebeği sese alıştırma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Bebeği sese alıştırma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,025 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeği sese alıştırma
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 2 buçuk aylık doğduğundan beri sesleri aşırı tepki verip sürekli sıçrıyor emzirirken boğazımı temizlesem ona bile sıçrayıp ağlamaya başlıyor yanğnda sürekli ses yap alışsın diyorlar ama o alışana kadar aklı çıkacak diye korkuyorum napcam bilemiyorum bi yol gösterin
Bence okut onu canım hocalar okuyor bebeği korku için 3 gün okunması gerekiyor uykuda sıçraması korkudandır okununca geçer inşaallah

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 2 buçuk aylık doğduğundan beri sesleri aşırı tepki verip sürekli sıçrıyor emzirirken boğazımı temizlesem ona bile sıçrayıp ağlamaya başlıyor yanğnda sürekli ses yap alışsın diyorlar ama o alışana kadar aklı çıkacak diye korkuyorum napcam bilemiyorum bi yol gösterin
Ay benm oplum böleydi deli olurdum ev sahibimin cocukkarına kızardım ses yaomayın die evde adamla resmen sesiz sinama oynardık cok zor allah yardmcın olsun. Baya uyku problemi yasadık ve 3 5 yasında daha yrni yeni düzeliyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ay benm oplum böleydi deli olurdum ev sahibimin cocukkarına kızardım ses yaomayın die evde adamla resmen sesiz sinama oynardık cok zor allah yardmcın olsun. Baya uyku problemi yasadık ve 3 5 yasında daha yrni yeni düzeliyor
Oo o kadr yıl allah sabır versin. Acaba bana mı çekti ki bnde hala byle hemen uyanırım gündüz uyanamam nefes sesine uyanırım genden olurmu ki😄😄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence okut onu canım hocalar okuyor bebeği korku için 3 gün okunması gerekiyor uykuda sıçraması korkudandır okununca geçer inşaallah
İnşallh okutuyum canım sağol

Yok kuşum cewsen deqil. Enem kur-an'ı kerim in küçük olanı kibrit kutusundan daha küçük oluyor.
Anladım canım ondan alıym bnde

BEniM Bebegimde öyle her şeye sicriyo dün mutfak robotunu çalıştıracak tim birden bı sıçradı gözleri birden faltaşı gibi açıldı ağlamaya başladı bende konuştum makineyi gösterdim bak şimdi bunu acacam sakın korkma tammammi dedim sakinleştirdim bir iki kere alışsın diye açıp kapattım sonra açtım alıştı o sese ben açtıkça guluyodu sende öyle yap önce konuş sakinlestir sonra bide sese alışması için TV sesini biraz fazla aç öyle yatır
Tamam canım öyle yapıyorm bnde ama yinede korkuyor

Tüm sayfalar yüklendi.