Sorum var Bebeğik suyunun fazla olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esra. tarafından oluşturulan Bebeğik suyunun fazla olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 797 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğik suyunun fazla olması
Konbuyu başlatan esra.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnseallah onlar için çok geç artık zaten 28 haftalıkken öğrendim ikilinin riskli olduğunu şuan 34,6 haftalığım suyunun fazla olduğunu geçen kontrolümde öğrendim. Size de bı sorayım dedim acaba bilginiz var mı diye.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnseallah Allah razı olsun güzel haberler vermeyi nasip etsin rabbim.. ♥️🤲🤲

İkili testi çok takıyorum galiba evet. Tam unutuyorum karşıma bı şey çıkıyor tekrar başa sariyorum..

İkili testi çok takıyorum galiba evet. Tam unutuyorum karşıma bı şey çıkıyor tekrar başa sariyorum..

Anladım olsun canınız sağolsun inşallah yanilirlar sapa sağlam sağlıklı doğar yavrun canım benim ❤️ 🥰

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı akşamlar. Geçen kontrolümde doktor bebeğin suyu biraz fazla ama sorun yaratmaz dedi. Pazartesi kontrolüm War yine ama dün ikili testi araştirirken genetik yapı bozukluğu varsa da bebegin suyu fazla olur diye okudum. Yani benim ikili testte yüksek riskli çıkmıştı. Acaba bilgisi olan var mı bununla alakalı.yani suyun fazla olması acaba ikili testteki riski doğruluyor mu sizce.
Hayırlı haberlerle kuzum inşallah❤️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar