Bebegim 16 aylik ne zmaan yürür acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aslananne1 tarafından oluşturulan Bebegim 16 aylik ne zmaan yürür acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 449 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim 16 aylik ne zmaan yürür acaba
Konbuyu başlatan Aslananne1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Aslananne1

Kayıtlı Üye
rank
Bebegimin sırtını koltuğa yasliyorum karsisina geçip gel gel yapıyorum 3,4 adım atıp düşüyor tahmini ne zmaan yürür sizce
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilen anne yokmu 😊

Bebegimin sırtını koltuğa yasliyorum karsisina geçip gel gel yapıyorum 3,4 adım atıp düşüyor tahmini ne zmaan yürür sizce

Bilen anne yokmu 😊
Cvplayacak anne yokmu

Son düzenleme:

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Bu durum bebeğe göre değişir canım. Sadece dikkatli olun canını çok yakacak şekilde düşerse korkar gerileme yapar yürüme de. Adım attıkça kendine güveni gelip yürür 🙂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bilen anne yokmu 😊

Cvplayacak anne yokmu
Her bebekte farklılık gösterir canım o adım atmaya çalışırken düşmesini engelleyin yeter

Aslananne1

Kayıtlı Üye
rank
Bu durum bebeğe göre değişir canım. Sadece dikkatli olun canını çok yakacak şekilde düşerse korkar gerileme yapar yürüme de. Adım attıkça kendine güveni gelip yürür 🙂
Peki nasil başka destekleyebilirim 😊

Her bebekte farklılık gösterir canım o adım atmaya çalışırken düşmesini engelleyin yeter
Dusmeden tutuyorum onu düştüğü zaman da tepki vermiyorum gülüyorum afferin sen yaparsın korkma alkisliyorum korkmasin diye

Tüm sayfalar yüklendi.