Bebeğim 17 günlük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Şeyma Nur kaya tarafından oluşturulan Bebeğim 17 günlük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 692 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı Bebeğim 17 günlük
Konbuyu başlatan Şeyma Nur kaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
17 Günlük bebeğim var Aptamil verince kusuyor neden acaba ve 3 saate bir veriyom gene kusuyor fiskiyor ama neden delilecem yada Aptamil mama degistereyim mi ama mama alayım onu mi deneyim sence nasi yardımcı ol
Canım bende günde iki kere mama takviyesi yapiyorum ama kusma vs olmadi belki doyup fazlasını cikariyo olabilirmi yada gazımi tam cikmiyo

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
17 Günlük bebeğim var Aptamil verince kusuyor neden acaba ve 3 saate bir veriyom gene kusuyor fiskiyor ama neden delilecem yada Aptamil mama degistereyim mi ama mama alayım onu mi deneyim sence nasi yardımcı ol
Canım ben ilk biriki gün mama ile beslemiştim kusuryordu sonra sütüm gelince anne süylü ile beslemeye başladım hala ara ara kusuyor. Doktorum bebeklerde normal olduğunu söyledi önemli olan kilosunu etkilemesin. Yani eğer kilo almaya devam ediyorsa yeterince bez ıslatıyorsa normal. Bebeğin midesi böyle hazır gıdalara alışık olmadığı için kusuyormuş. Anne karnında beslenme şekli daha farklı olduğu için.

Tüm sayfalar yüklendi.