Sorum var Bebeğim aşağidaymis kızlar korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hediyebilen tarafından oluşturulan Bebeğim aşağidaymis kızlar korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 502 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim aşağidaymis kızlar korkuyorum
Konbuyu başlatan hediyebilen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Z

ZEYTÜN

Guest
Kizlar benim de eşi aşağıda ve 24 haftaligim kanamam da oldu şuan suyu az ve kafası yamuktur dedi doktor çok korkuyotum bende bir hafta öncede hastanede yatmistim birşey yoktu herşey üst üste geldi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar benim de eşi aşağıda ve 24 haftaligim kanamam da oldu şuan suyu az ve kafası yamuktur dedi doktor çok korkuyotum bende bir hafta öncede hastanede yatmistim birşey yoktu herşey üst üste geldi
Çok geçmiş olsun canım Allah'ım şifa versin inşallah korktuğuna uğratmaz Rabbim doktorlar ne diyor tam olarak detaylı ultrasona girdin mi

hediyebilen

Kayıtlı Üye
rank
Tekrarladinmi canım testi
Evet çok şükür temiz çıktı doktor ağır kaldırma bol bol dinlen 5. Aya kadar çıkar yukarıya dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım Allah'ım şifa versin inşallah korktuğuna uğratmaz Rabbim doktorlar ne diyor tam olarak detaylı ultrasona girdin mi
Hayır canım detaylı ultrasyona daha çok var tahliller temiz ciktı çok şukür 5. aya kadar yukari cikar dedi bol bol dinlen ve agir kaldirma dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar