Sorum var Bebeğim çok hareketli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Bebeğim çok hareketli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 624 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim çok hareketli
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 8 aylık olucam Çarşamba günü 3. Hamileliğim ama Rabbim şikayet saymasın bebeğim o kadar hareketli ve sertki harektleri suyumu faln patlatcak diye korkuyorum gebeliği böyle olan varmı ilk defa böyle gebelik yaşıyorum sanki yırtıyor 5. Aydan beri böyle dün fln dedim ya suyumu patlatrsa öyle böyle tekmeler değil ama...

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 8 aylık olucam Çarşamba günü 3. Hamileliğim ama Rabbim şikayet saymasın bebeğim o kadar hareketli ve sertki harektleri suyumu faln patlatcak diye korkuyorum gebeliği böyle olan varmı ilk defa böyle gebelik yaşıyorum sanki yırtıyor 5. Aydan beri böyle dün fln dedim ya suyumu patlatrsa öyle böyle tekmeler değil ama...
Maşallah 🧿 canım hareketli olması güzel. Tekme ile suyun patlamaz bu mümkün değil. Bebeğin büyüdü güçlendi yeri daraldı hareketlerinin sert olması çok normal

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah 🧿 canım hareketli olması güzel. Tekme ile suyun patlamaz bu mümkün değil. Bebeğin büyüdü güçlendi yeri daraldı hareketlerinin sert olması çok normalco
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol cnm ya ilk defa bu sekil yaşıyorum bide ilk hamileligimde suyum patlamıştı son ayımda psikolojik olarak öyle sert vuruyrki aha diyom patlicak 🙈

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol cnm ya ilk defa bu sekil yaşıyorum bide ilk hamileligimde suyum patlamıştı son ayımda psikolojik olarak öyle sert vuruyrki aha diyom patlicak 🙈
Rica ederim canım. Zamanı gelince suyun kendiliğinden gelebilir ama bebek hareketi bunu etkilemez

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Masallah kuzum masallah hareketli olmasi cok iyi minnak demekki icerde sıkıldı 🤭
Bebeğinin hareketli suyuni etkilemez kuzum o konuda endiselenme Allah'imin izni ile sag saglim kucagina alirsin insallah🤲🙏
Cinsiyeti nedir♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım onun tekmesi ile suyun patlamaz hiç endişe etme maşallah süphanallah paşaya benim oğlanda öyleydi hatta haraketleri canımı yakardı bazen istemesiz bağırdığım bile olurdu acıdan şuan da mu tutturan yaramaz bir oğluşum var rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım onun tekmesi ile suyun patlamaz hiç endişe etme maşallah süphanallah paşaya benim oğlanda öyleydi hatta haraketleri canımı yakardı bazen istemesiz bağırdığım bile olurdu acıdan şuan da mu tutturan yaramaz bir oğluşum var rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Ayşem bende bağırıyordum😂😂🤭

Tüm sayfalar yüklendi.