Sorum var Bebeğim çok kusuyor yardım edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Bebeğim çok kusuyor yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 271 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim çok kusuyor yardım edin
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 2 aylık alerjik bir bebek bu arada yemiyrm süt ürünleri.. Normalde sütun fazlasını az az kusardi 3 gündür günde 3 kere fln fazla şekilde peynir kesiği kusuyor yarın randevu aldım doktra ama kafam takıldı,yemedim farklı bir şeyde ama fazla peynir kesiği kusuyor dolu dolu neden olabilir ne yapablrm yarına kadar

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 2 aylık alerjik bir bebek bu arada yemiyrm süt ürünleri.. Normalde sütun fazlasını az az kusardi 3 gündür günde 3 kere fln fazla şekilde peynir kesiği kusuyor yarın randevu aldım doktra ama kafam takıldı,yemedim farklı bir şeyde ama fazla peynir kesiği kusuyor dolu dolu neden olabilir ne yapablrm yarına kadar
Peynir kesiği gibi kusuyorsa büyüklerimiz kiloya çeviriyor diyolar ama hafif yastığını yüksek tutun

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk kötu değil diye biliyordum kardeşim az az kusardi hep öyle sorun etmxfim ama 3 gündür birden öğg diye fazlaca kusuyor
Kusmanın hiç bir evresini Doktorlar normal karşılamıyor canm sen yine bı götür bnm oğlumda oyledi ama aşırı kusardi. Doktor bize noarmal olamdigini söylemişti verdiğimiz mama yaramamisti bizde değiştirdikten sonra kumsmadi artik

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda öyleydi sadece emzirdiğim halde 6 aya kadar hep kustu günde kaç defa üst değiştirirdim o derece yani kimse kucağına alamazdı hemen kusardı üstüne ama doktor normal olduğunu söyledi kaç defa götürdüm kilo almasında sıkıntı yoksa çok normal kusması

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Peynir kesiği kusuyorsa sütün yarıyordur birde kilo alıyordur bnce bizimki de öyleydi cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar