Sorum var Bebegim çok zor uyanıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merveozer tarafından oluşturulan Bebegim çok zor uyanıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 995 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim çok zor uyanıyor
Konbuyu başlatan Merveozer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

2uşaq anası

Kayıtlı Üye
rank
Yaptım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaptım olmuyor

Yaptım olmuyor

Canım saat başı uyandırmaya çalışıyorum
Benim kızımda cok uyuyordu doktor uyandırmadan emzirmeyi önerdi,yaptım ve kızım uyanması da uykudayken da emiyordu

H

Htcnr

Guest
Bebegim çok zor uyanıyor ayagını sıkıyorum belini okşuyorum bana mısın demiyor sarılık 13 dü 11 e indi ama çok zor uyanıyor yardım eder misiniz emzirmek için uyandırmam lazım çok zorlanıyorum
Aynı sorunu bizde yaşadık canım doktor ayağını topuk kısmını da sık ona kötülük yapmıyosn iyilik yapiyosn aslında dedi bizde sürekli burnunu skıyoduk artk alıştı tepki vermiyordu topuguna hafif baskı yaparak uyandırıp zorla emzriyodum ama endişelenme zamanla kendisi uyanıyor geciyo yani insan evet korkuyo da bı sorun mu var die baygın gibi uyuyolar🧿☺️ arada o halini özlüyorum

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yaptım

Yaptım olmuyor

Yaptım olmuyor

Canım saat başı uyandırmaya çalışıyorum
Canim hali hazirda sariligi yoksa 3 saatte bir uyandir saat basi uyandirmana gerek yok ,acikirsa herhalukarda uyancak zaten ,bende bir turlu uyandiramiyodum simdi 6 aylik ,simdide geceleri uyutamiyorm uyumuyor duzgun

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Allah Allah yaa çok şaşırdım peki kaç saat uyuyordu ki böyle, kaç saatte bir emmiş oluyordu, ben üç saat olunca aklım çıkıyor benim yüzümden sarılık olursa diye
Valla 1 de emziriyordum 7 ye kadar deliksiz uyuyordu hem oğlum hem kızım çok şükür sarılıkları biraz vardı ilk başlarda ama gün için de çok emdikleri için sorun yaratmadı

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorunu bizde yaşadık canım doktor ayağını topuk kısmını da sık ona kötülük yapmıyosn iyilik yapiyosn aslında dedi bizde sürekli burnunu skıyoduk artk alıştı tepki vermiyordu topuguna hafif baskı yaparak uyandırıp zorla emzriyodum ama endişelenme zamanla kendisi uyanıyor geciyo yani insan evet korkuyo da bı sorun mu var die baygın gibi uyuyolar🧿☺️ arada o halini özlüyorum
o halleri tam olarak ne zmn bitti sizin bizimki 23 günlük oldu gündüz uykusu çok hafif bitek gece ağır uyuyor daha tam bitmiş değil yani 😄

Canim hali hazirda sariligi yoksa 3 saatte bir uyandir saat basi uyandirmana gerek yok ,acikirsa herhalukarda uyancak zaten ,bende bir turlu uyandiramiyodum simdi 6 aylik ,simdide geceleri uyutamiyorm uyumuyor duzgun
valla acıksa da uyanmıyprlardün gece iki de uyudu dörtte kaldırayım emzireyim dedim altıda ancak uyandırabildim dört saat aç kaldı banamısın demiyor onu ıyandırma mücadelesinde ben yenilip uyuyakalıyorum bazen, en son altını açtım ona uyandınohh dedim bu lez de on dk emip dalmasın mı tekrar uykuya, çıldırdım resmen😄😬

valla acıksa da uyanmıyprlardün gece iki de uyudu dörtte kaldırayım emzireyim dedim altıda ancak uyandırabildim dört saat aç kaldı banamısın demiyor onu ıyandırma mücadelesinde ben yenilip uyuyakalıyorum bazen, en son altını açtım ona uyandınohh dedim bu lez de on dk emip dalmasın mı tekrar uykuya, çıldırdım resmen😄😬
Valla 1 de emziriyordum 7 ye kadar deliksiz uyuyordu hem oğlum hem kızım çok şükür sarılıkları biraz vardı ilk başlarda ama gün için de çok emdikleri için sorun yaratmadı
altı saat uyuyorlar yani emmeden, ve bu ilk aylar, gerçekten n şaşırdım, o zaman korkuttukları kadar yokmuş mu diyelim, en doğrusu nedir Allah bilir

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar