Bebegim dogalı 9 ay oldu ama regl olmadım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Merveozer tarafından oluşturulan Bebegim dogalı 9 ay oldu ama regl olmadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 218 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim dogalı 9 ay oldu ama regl olmadım
Konbuyu başlatan Merveozer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebegim dogalı 9 ay oldu ama regl olmadım emziriyorum aynı zamanda bu durumu yaşayan var mı
Canım bu durum gayet normal doğumdan sonra ilk 1 yıl 2 yıl civarında regl olmamak kimisi hemen doğumdan 1 ay sonra olabiliyor kimisi de senin gibi geç kalabiliyor bu hormonlarla alakalı bir şey

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebegim dogalı 9 ay oldu ama regl olmadım emziriyorum aynı zamanda bu durumu yaşayan var mı
Normal canım bende doğumdan 10 ay sonra olmuştum regl doktora gidince emzieidğin için birde gece emzirmesi çoksa ya düzenli emziriyor isen 1 2 yıl boyunca regl olmayabilirsin dedi 11. Ayında regl oldum endişe etme

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Ben kırkım ciktimtan doğum kanım kesildikten 1 ay sonra oluyorum hemen kişiden kişiye farkediyo yengem iki sene sürer adet olmaz iki sene boyunca hepsinde de adet olmadan geri hamile kaldı bile leke bile olmadı normal yani canım korkma

Tüm sayfalar yüklendi.