Bebegim doymuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Handeee tarafından oluşturulan Bebegim doymuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,277 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim doymuyor
Konbuyu başlatan Handeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hobikahvesi

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli emmek istiyor SMa bebeknsutu verdi doktor 30 cl veriyorum Sürekli aranıyor dil disarda
Çok normal bebekler acıkmasada senin koynunda uyumak kokunu almak içinde öyle yapıyo sen onu sadece emmek istiyor diye düşünme sütün yetiyodur ama sen onun tek tesellisisin 9 ay içinde kaldı senden ayrıldı bunun için emerken kendini güvende hissediyor bu çok güzel bir şey aslında endişe etmene gerek yok

Hobikahvesi

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli emmek istiyor SMa bebeknsutu verdi doktor 30 cl veriyorum Sürekli aranıyor dil disar

Sürekli emmek istiyor SMa bebeknsutu verdi doktor 30 cl veriyorum Sürekli aranıyor dil disarda
Bebekler ilk üç ay dünyaya adaptasyon sorunu yaşarlar yani kendilerini anne karnında zannederler bu yüzden anneyle temas çok önemlidir kendini ancak memedeyken ve senin kucağında huzurlu ve güvende hisseder o yüzden emzirmeye devam etmelisin ki hem süt artimi olsun hem aranızdaki bag guclensin diye , bu arada benim bebeğim de aynı senin bebeğin gibi mamayı da mümkün olduğunca sadece akşam yatma saatine yakın ver ki hem o hem sen rahat bir uyku çekin ,ayrıca sürekli emdiği için gaz birikmesi çok olur o yüzden her emzirme sonrası mutlaka sırtına ufak ufak vuruşlar yaparak gazını çıkarmasını sağla ağlamasının sebeplerinden biride sık emmeden kaynaklı gaz sıkışması

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar