Bebegim doyuyormu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Bebegim doyuyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 808 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim doyuyormu
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim çok az kakasını yapiyor sizce doyuyormudur acaba idrarinda sıkıntı yok yapiyor ama iki gündür kakasini çok az yapiyor 😞😞

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kirletiyor ama boyle azıcık afedersin bi yemek kaşığı kadar normalde böyle degildi iki gündür böyle bilmiyorum ilk bebegim bide herseyde evham yapıyorum yani sence okadar kaka yapmasi normalmi canım ya
Sütün yarıyorsa az yapar canım kabız bile olabilir ama ıdarırını yapması daha onemlı onu takıp et bezini dolduruyor mu diye

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim çok az kakasını yapiyor sizce doyuyormudur acaba idrarinda sıkıntı yok yapiyor ama iki gündür kakasini çok az yapiyor 😞😞
Kaç günlük oldu canım benimde az az yapıyor ama kilo alıyor çok fazlada emiyor nasıl bu kadar az kaka yapabilir doymuyor mu diyorum ama kiloya gidiyor sanırım doktor mama verme dedi sütün yarayıp yaramadığını anlamak için birde durmada emmek istiyor sanki hiç emzirmedim gibi ona da diyorum doymuyormu acaba diye ama kilo almaz diyorlar o zaman da

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Sütün yarıyorsa az yapar canım kabız bile olabilir ama ıdarırını yapması daha onemlı onu takıp et bezini dolduruyor mu diye
Evet idrarıni gayet iyi yapiyor her iki saatte bir değişiyorum bezi dolu oluyor yani kakasida dediğim gibi afedersin bi yemek kaşığı kadar oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç günlük oldu canım benimde az az yapıyor ama kilo alıyor çok fazlada emiyor nasıl bu kadar az kaka yapabilir doymuyor mu diyorum ama kiloya gidiyor sanırım doktor mama verme dedi sütün yarayıp yaramadığını anlamak için birde durmada emmek istiyor sanki hiç emzirmedim gibi ona da diyorum doymuyormu acaba diye ama kilo almaz diyorlar o zaman da
20 günlük oldu canım evet bizim doktorumuzda mama verme dedi iki saati gecirmiyorum emziriyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Evet idrarıni gayet iyi yapiyor her iki saatte bir değişiyorum bezi dolu oluyor yani kakasida dediğim gibi afedersin bi yemek kaşığı kadar oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

20 günlük oldu canım evet bizim doktorumuzda mama verme dedi iki saati gecirmiyorum emziriyorum
Yarıyor o zaman masallah sutun canım 5 gune kadar kaka yapmaması olabilir 5 ı gecerse doktora git canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar