Bebegim Emmiyor ne yapabilirim😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Bebegim Emmiyor ne yapabilirim😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,123 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim Emmiyor ne yapabilirim😭
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimi iki saatte bir uyandirip emziriyorum normalde bugünde ayni sekilde ama hic tutmuyo göğsümü en fazla iki dakika sonra birakiyor yine uykuya dönüyor normalmi sizce ya emdikten sonra az biseyde peynir gibi kusuyor çok az ama parmağımın ucu kadar neden böyle oldu anlamadım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimi iki saatte bir uyandirip emziriyorum normalde bugünde ayni sekilde ama hic tutmuyo göğsümü en fazla iki dakika sonra birakiyor yine uykuya dönüyor normalmi sizce ya emdikten sonra az biseyde peynir gibi kusuyor çok az ama parmağımın ucu kadar neden böyle oldu anlamadım
Burnu tıkalı olabilir belki canım belki süt çok gelir içemiyor dur biraz sık vermeden istersen bide Allah göstermesin sarılık olunca bebek ler uyuyormuş bı çocuk doktoru görsün istersen

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Ama kakasını falan herseyini iyi yqpiyor yqni hic öyle bir belirti yok sarilikla ilgili gayet sağlıklı gözüküyor uyaniyorda öyle

Kaç günlük canım yeni doğmuşsa sarılık olabilir emmiyor sa yada enfeksiyon olabilir benim oğlumda emmiyordu sarılık ve enfeksiyon çıktı yatırdılar 1 hafta

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
1 aylığı geçmiş rahat emmesi lazımdı doktora götür istersen canım enfeksiyon hastalığı çok yaygın bu aralar salgın var yenidoğanlarda
Normalde emiyorda şükür canım iste bugün nedense bilmiyorum habire uyku istiyo acaba sarılık olma ihtimali varmi sence yani hastaneyede götürmek istemiyorum habire hastalık bitaraftan bebegim için korkuyorum yani zaten şimdi götürsem de bakmazlar değilmi sarıligina bakarlarmi yada

Normalde emiyorda şükür canım iste bugün nedense bilmiyorum habire uyku istiyo acaba sarılık olma ihtimali varmi sence yani hastaneyede götürmek istemiyorum habire hastalık bitaraftan bebegim için korkuyorum yani zaten şimdi götürsem de bakmazlar değilmi sarıligina bakarlarmi yada
Yok canım bakmazlar şimdi sabah acile götür sarılığına ve enfeksiyon varmı ona baksınlar varsa çocuk doktoruna yönlendirirler zaten ama mutlaka emzir sürekli uyandır emmezse artar sarılık falan ne varsa

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
On sutun fazla geliyor canım onla doyuyor emmeden biraz sag gogusunu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar