Bebeğim gece Uyumuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Bebeğim gece Uyumuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim gece Uyumuyor
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba bebeqim 36 qünlük ama doğduğundan beri qece doqru düzqün uyumuyor ama qündüz qüzel uyuyor.. bütün bebekler mi öyle yoksa benimki mi böyle.. gece uyuması için bişey yapabilir miyim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gece gunduz ayrımını yapamıyor canim eger evde tek senle bebek varsa gunduzlerı uyanık tutmaya calıs emzırmeden sonra hemen uyur ama bezini acınca uyanıyorlar her bez degısımınde konus onunla masajlar yap kucagında etrafı goster sarkı soyle dinliyorlar gecede mumkun oldukça az ses cıkar konusmamaya calıs oyle oyle ogrenecektır gece gunduzu

Arkadaşlar merhaba bebeqim 36 qünlük ama doğduğundan beri qece doqru düzqün uyumuyor ama qündüz qüzel uyuyor.. bütün bebekler mi öyle yoksa benimki mi böyle.. gece uyuması için bişey yapabilir miyim
Ya benimkide öyle . 19 günlük bebeyim var gündüzleri uyuyorda geceleri beni uyutmuyor. Qaz ilacı veriyorum anne sütüyle besliyoeum kucağlmda saatlerle qazını çıkarmaya çalışıyorumda olmuyor. Şimdi yanındayım sanırım kulağı ağrıyor. 2 bebeyim böyle deyildi de bu böyle oldu uykuya resmen hasret kaldım bir yandan da sezeryan doğum yapdım kendimle bile ilgilenemiyorum gündüz 2 çocuğumla gecede onunla ilgilenmekden artık mahv oldum resmen bitkin durumdayım 🥵🥵🥵

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 40 ı çıkana kadar akşam ezanı okunduğu gibi uyanırdı sabaha kadar otururduk sonra düzeldi

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Benim ki gündüzde doğru dürüst uyumuyor bizde 36 günlük olduk şimdi de sallıyorum
Napcaz bu bebekleri😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gece gunduz ayrımını yapamıyor canim eger evde tek senle bebek varsa gunduzlerı uyanık tutmaya calıs emzırmeden sonra hemen uyur ama bezini acınca uyanıyorlar her bez degısımınde konus onunla masajlar yap kucagında etrafı goster sarkı soyle dinliyorlar gecede mumkun oldukça az ses cıkar konusmamaya calıs oyle oyle ogrenecektır gece gunduzu
Walla tek deiliz halen annem qildeyiz. AMA dediklerini deneyecem

Ya benimkide öyle . 19 günlük bebeyim var gündüzleri uyuyorda geceleri beni uyutmuyor. Qaz ilacı veriyorum anne sütüyle besliyoeum kucağlmda saatlerle qazını çıkarmaya çalışıyorumda olmuyor. Şimdi yanındayım sanırım kulağı ağrıyor. 2 bebeyim böyle deyildi de bu böyle oldu uykuya resmen hasret kaldım bir yandan da sezeryan doğum yapdım kendimle bile ilgilenemiyorum gündüz 2 çocuğumla gecede onunla ilgilenmekden artık mahv oldum resmen bitkin durumdayım 🥵🥵🥵
Allah yardımcın olsun. Walla annem war saolsun o yardımcı oluyor.. tek olsaydım düşünemiyorum ne yapacaktım

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gunduzden alıyorlar uykuyu canım bizde aman uyusun da isimize gucumuze bakalım diye isimize geliyor gecede uyumuyor lar dedıgım gibi gunduz uyanık tutmaya calisin gece uyur benim ki hemen ogrendı evde Baska cocuk olunca ses Cok oluyor gecede sessizlik oldugu ıcın

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 40 ı çıkana kadar akşam ezanı okunduğu gibi uyanırdı sabaha kadar otururduk sonra düzeldi
Ay inşallah düzelir bizimki de..

Gunduzden alıyorlar uykuyu canım bizde aman uyusun da isimize gucumuze bakalım diye isimize geliyor gecede uyumuyor lar dedıgım gibi gunduz uyanık tutmaya calisin gece uyur benim ki hemen ogrendı evde Baska cocuk olunca ses Cok oluyor gecede sessizlik oldugu ıcın
Gündüz uyumasına izin wermeyince qece uykusu da mahwolmaz mı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah düzelir bizimki de..

Gündüz uyumasına izin wermeyince qece uykusu da mahwolmaz mı
Yok canım gece uyuyor o zaman gece ayrımını yapabiliyor

Benimki 77 gunluk oldu gece uyuması hala aynı ama gunduz daha cok uyanık kalıyor artık buyudukce gunduz uykuları azalacak

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
bizimkiler diyolardiki gece yatmayan babayi gunduz yatmayan anneyi sevmezmiş 😊😊🙃

şaka bi yana 40 dan sonra değişir işallah canm benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar