Bebeğim gece Uyumuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Bebeğim gece Uyumuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 832 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim gece Uyumuyor
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Çocuklar 100 de 80 öyle cnm ilk oglumda öyleydi artık psikolojim bozulmuştu anlatamsm😒😒
valla benim ilk oğlum maşallah gece gunduz yatardi 4 aya kadar 4 aydan sonra uyumadi ikinci oğlumda 7 ay boyunca ne gece ne gunduz durdu hep ağladi hiç susmuyodu 7 aydan sonra biraz iyi oldu vallahi ayy bende kafayi yiyodum cocuk ağlayinca bakalim bunda nasil olacak hadi hayirlisi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba bebeqim 36 qünlük ama doğduğundan beri qece doqru düzqün uyumuyor ama qündüz qüzel uyuyor.. bütün bebekler mi öyle yoksa benimki mi böyle.. gece uyuması için bişey yapabilir miyim
Benim ilk oqlum çok uykucuydu hatta doqumdan snra hastanedydik odada 3 kişi kaliyrduk diqer 2 bebek aqliyolar baqriyorlar daha doqali 3 saat olmuş anneleri hemşire caqiriyolar hemşire yapak bisey yok emzrip susturmya bak diyolardi benimki sanki taştı masaAllah 😅 edemedim bende qittim hemşireye oqlum uyanmıyor diye hemşire onlar aqlamalrindan şikayetçi sen uyumasindanmi dedi 😏🤣 uyandr meme wer yeter dedi öyle yaptım 2 saatte bir. Oqlumda çok rahattm. Derler kız çocukları asabi olur baklm 2ci qebelqm bu nasıl olcak 🤦‍♀️🙆‍♀️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk oqlum çok uykucuydu hatta doqumdan snra hastanedydik odada 3 kişi kaliyrduk diqer 2 bebek aqliyolar baqriyorlar daha doqali 3 saat olmuş anneleri hemşire caqiriyolar hemşire yapak bisey yok emzrip susturmya bak diyolardi benimki sanki taştı masaAllah 😅 edemedim bende qittim hemşireye oqlum uyanmıyor diye hemşire onlar aqlamalrindan şikayetçi sen uyumasindanmi dedi 😏🤣 uyandr meme wer yeter dedi öyle yaptım 2 saatte bir. Oqlumda çok rahattm. Derler kız çocukları asabi olur baklm 2ci qebelqm bu nasıl olcak 🤦‍♀️🙆‍♀️
Benimde bi kız bi oglan var gece uykuları ikisininde iyi Masallah ama gunduz oglan daha cok yoruyor dertleri var kuzumun dogdu dogalı sorunlar bitmedi Cok sukur ınsallah gececek

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ben bi ara çok psikolojik bozulmuştu cnm
ayy benim ikincisinde öyleydi camasir asiyodum bebek ağliyodu komsular kiz bebek patladi git bak diyodu eee napim hep ağliyo diyodum camasir lari asmam lazim diyodum gece gunduz hiçmi yorulmaz valla yorulmadan hep ağlardi acaba biyerimi ağriyo falan diye doktora goturuyodum doktor huy etmiş diyodu valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ayy benim ikincisinde öyleydi camasir asiyodum bebek ağliyodu komsular kiz bebek patladi git bak diyodu eee napim hep ağliyo diyodum camasir lari asmam lazim diyodum gece gunduz hiçmi yorulmaz valla yorulmadan hep ağlardi acaba biyerimi ağriyo falan diye doktora goturuyodum doktor huy etmiş diyodu valla
ayy buyuk oğlumla ilgilenemiyodum bile yaa ne gunlerdi onlar öyle 😐😐

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba bebeqim 36 qünlük ama doğduğundan beri qece doqru düzqün uyumuyor ama qündüz qüzel uyuyor.. bütün bebekler mi öyle yoksa benimki mi böyle.. gece uyuması için bişey yapabilir miyim
Benim kızımda öyleydi ama sürekli değişiyor bı sure sonra gece uyur gündüz uyumaz tam tamam düzen aldı uykusu dersin yine değişir

Benim kızımda öyleydi ama sürekli değişiyor bı sure sonra gece uyur gündüz uyumaz tam tamam düzen aldı uykusu dersin yine değişir
Gece çocukla birlikte bende ağlıyordum ne günlerdi ilk gebeliğim de bakalım bunda ne olacak

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

ayy buyuk oğlumla ilgilenemiyodum bile yaa ne gunlerdi onlar öyle 😐😐
Bazı çocuklar huy ediyor bakalım bu 2 inci nasıl olacsk😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar