Bebeğim geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Bebeğim geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 755 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bebeğim geldi
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Normal mi.oldu bende bekliyorum iki hafta sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal doğum inşallah ama zor herhalde 😂

Normal doğum inşallah benimki ama zor herhalde 😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Normal mi.oldu bende bekliyorum iki hafta sonra

Normal doğum inşallah ama zor herhalde 😂

Normal doğum inşallah benimki ama zor herhalde 😂
Vallaha normal doğum yapanlarda vardı ama inan ikisinin arasında hiçbir fark yok biri yani sezeryan doğduktan sonra dikiş ağrısı var normalde o anda çekiyorsun ama sonrasında rahatsın yani benim birde sezeryanda çok bastırdı karnımı doktor Allah'ım attığım çığlık hastaneyi inletti sanırım ama miyomda alındı bende iki işlem birden olduğu için çok ağrım oldu ve oluyorda şükür bugün evime çıktim duş falan aldım kendime geldim Allah yardımcin olsun ki yardım ediyor emin ol ben ameliyathaneye inene kadar heyecandan bayılacaktim sonra ameliyathaneye bir girdim millet birbirine yemek tarifi veriyor samimi ortam anlamadım belime iğneyi yedim 10 dakika sonra kızım kucağımda🥰 çok güzel bir duygu ne ameliyathanede olduğun aklına geliyor ne o anki acı tek hedef bebeği daha fazla koklamak öpmek zaten baktım o arada miyom alınmış ben dikilmisim çıkmışım ameliyatttan 25 dakika da çıktım darısı başına inşallah hakkında hangisi hayırlısı ise o olsun 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar