Sorum var Bebeğim geliyo 🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde prenses annesi 🌟 tarafından oluşturulan Bebeğim geliyo 🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim geliyo 🤲
Konbuyu başlatan prenses annesi 🌟
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Herkese merhabalar bugün sezeryana alınıyorum inşallah hepinizin dualarına talibim ☺️ Rabb'im sizlerinde vakitlice sağlıkla bebişlerinizi kucaklariniza almayı nasıp etsin inşallah 🤲🏻🥰 Allah hepinizden razı olsun 🤲🏻 🤗
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Herkese merhabalar bugün sezeryana alınıyorum inşallah hepinizin dualarına talibim ☺️ Rabb'im sizlerinde vakitlice sağlıkla bebişlerinizi kucaklariniza almayı nasıp etsin inşallah 🤲🏻🥰 Allah hepinizden razı olsun 🤲🏻 🤗
Oyyy gözün aydın canım benim rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 darısı bizim başımıza 🤭🤭

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah cnm bnm Rabbım analı babalı büyütsün inşallah ağrıların inşallah az olur kolay geçer cnm 🤲🙏🥰

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ayy canım benim rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıcakla gelsin bebiş🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Rabb'im hepinizden razı olsun inşallah 🤲🏻🥰 çok şükür ikimizde iyiz aşırı yorgunluk dışında bir sıkıntımız yok gibi ama ikinci sezeryan gerçekten biraz daha zor oluyormuş acı eşigımde çok yüksek olmadığından biraz fazla sanırım acı çektim ağrı kesici iğne yapmaları çok iyi geldi☺️ Rabb'im sağlıkla sizlere de nasip etsin inşallah 🤲🏻🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rabb'im hepinizden razı olsun inşallah 🤲🏻🥰 çok şükür ikimizde iyiz aşırı yorgunluk dışında bir sıkıntımız yok gibi ama ikinci sezeryan gerçekten biraz daha zor oluyormuş acı eşigımde çok yüksek olmadığından biraz fazla sanırım acı çektim ağrı kesici iğne yapmaları çok iyi geldi☺️ Rabb'im sağlıkla sizlere de nasip etsin inşallah 🤲🏻🥰
Canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsn inşallah canım benim 💕 evet ya ikinci bana da zor geldi gerçekten de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar