Bebeğim haftasından geride

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluluk tarafından oluşturulan Bebeğim haftasından geride başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,244 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim haftasından geride
Konbuyu başlatan Mutluluk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seçilllllll

Mutluluk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrole gittim normalde gelişimi iyiyken bu ay 1 ,2 hafta gelişimi gerilemiş bu durumu yaşayan var mı nelere dikkat etmeli ne yemeli bebegin kilo alması için

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrole gittim normalde gelişimi iyiyken bu ay 1 ,2 hafta gelişimi gerilemiş bu durumu yaşayan var mı nelere dikkat etmeli ne yemeli bebegin kilo alması için
Benim de ilk hamileligimde hiç sorun yokken sonra doktorum 9 gün geriden geldiğini söylemişti ama daha sonra düzelmişti o durum hiç sorun olmamıştı açıkçası

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kaç haftalıksın bana da geride demişti benim 38 ken bebeğim 37 görünüyordu kilosu da 200-300 gr kadar azdı 40+ 1 de doğdu gayet sağlıklıydı çok şükür. Yediklerim de her zaman ki gibiydi ekstra bişey yapmamıştım. Kilosu az olsun ama sağlıklı olsun önemli olan o Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin 🙏🏻

Mutluluk

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ilk hamileligimde hiç sorun yokken sonra doktorum 9 gün geriden geldiğini söylemişti ama daha sonra düzelmişti o durum hiç sorun olmamıştı açıkçası
İnşallah bizim için de sorun olmaz canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalıksın bana da geride demişti benim 38 ken bebeğim 37 görünüyordu kilosu da 200-300 gr kadar azdı 40+ 1 de doğdu gayet sağlıklıydı çok şükür. Yediklerim de her zaman ki gibiydi ekstra bişey yapmamıştım. Kilosu az olsun ama sağlıklı olsun önemli olan o Allah sağlıkla kucağına almak nas

Yemene dikkat et kaşar yumurta süt muz bolca tüket
Teşekkür ederim canım 🙏

Kaç haftalıksın bana da geride demişti benim 38 ken bebeğim 37 görünüyordu kilosu da 200-300 gr kadar azdı 40+ 1 de doğdu gayet sağlıklıydı çok şükür. Yediklerim de her zaman ki gibiydi ekstra bişey yapmamıştım. Kilosu az olsun ama sağlıklı olsun önemli olan o Allah sağlıkla kucağına almak nas

Teşekkür ederim canım 🙏
Kaç haftalıksın bana da geride demişti benim 38 ken bebeğim 37 görünüyordu kilosu da 200-300 gr kadar azdı 40+ 1 de doğdu gayet sağlıklıydı çok şükür. Yediklerim de her zaman ki gibiydi ekstra bişey yapmamıştım. Kilosu az olsun ama sağlıklı olsun önemli olan o Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin 🙏🏻
17+3 ama 16 çıktı bu sefer gerilemiş dedi doktorum ayy massalah Allah nazardan korusun canm içimi rahatlattin teşekkür ederim birde dusuklerin ardından tedaviyle olunca endişe ettik amin inşallah önce sağlık zaten sorunlu geçti ilk aylar kanama falan

Teşekkür ederim canım 🙏
17+3 ama 16 çıktı bu sefer gerilemiş dedi doktorum ayy massalah Allah nazardan korusun canm içimi rahatlattin teşekkür ederim birde dusuklerin ardından tedaviyle olunca endişe ettik amin inşallah önce sağlık zaten sorunlu geçti ilk aylar kanama falan

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnşallah bizim için de sorun olmaz canm

Teşekkür ederim canım 🙏

Teşekkür ederim canım 🙏

Teşekkür ederim canım 🙏

Canım olumsuz düşünme pozitif ol Stres yapma

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğe yarıyacak besinlerden yemeye çalış özellikle kaşar muz yumurta yogurt ve süt. Sütü de marketten hazır alıp içme etrafında süt satan yerler varsa al kendin kaynat iç yogurdunu yap ye. Ben öyle yapıyorum. Bu ikinci gebelıgım kızım olacak 7 yasında da oglum var. Oğlum 3,820 gram dogmustu. Şuan kzımın da haftasına gore boyu kilosu önden gidiyor özellikle sütün cok faydası oldgunu dusunuyorm sabah akşam 1 su bardağı ballı süt iciyorum ara ögunde de Bi kase yoğurt kaşıklarım mutlaka

Mutluluk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğe yarıyacak besinlerden yemeye çalış özellikle kaşar muz yumurta yogurt ve süt. Sütü de marketten hazır alıp içme etrafında süt satan yerler varsa al kendin kaynat iç yogurdunu yap ye. Ben öyle yapıyorum. Bu ikinci gebelıgım kızım olacak 7 yasında da oglum var. Oğlum 3,820 gram dogmustu. Şuan kzımın da haftasına gore boyu kilosu önden gidiyor özellikle sütün cok faydası oldgunu dusunuyorm sabah akşam 1 su bardağı ballı süt iciyorum ara ögunde de Bi kase yoğurt kaşıklarım

Canım bebeğe yarıyacak besinlerden yemeye çalış özellikle kaşar muz yumurta yogurt ve süt. Sütü de marketten hazır alıp içme etrafında süt satan yerler varsa al kendin kaynat iç yogurdunu yap ye. Ben öyle yapıyorum. Bu ikinci gebelıgım kızım olacak 7 yasında da oglum var. Oğlum 3,820 gram dogmustu. Şuan kzımın da haftasına gore boyu kilosu önden gidiyor özellikle sütün cok faydası oldgunu dusunuyorm sabah akşam 1 su bardağı ballı süt iciyorum ara ögunde de Bi kase yoğurt kaşıklarım mutlaka
Teşekkür ederim canım benim oyy massalah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.