Bebeğim hareketsiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülay ceylin hira 2019 tarafından oluşturulan Bebeğim hareketsiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,524 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hareketsiz
Konbuyu başlatan Gülay ceylin hira 2019
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülay ceylin hira 2019

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet gittim hiç bişey yapamam dedi sadece çok ağrım olduğunda parol içiyorum inşaallah yorgunluğa bağlıdır yada uslu bı kızım gelicek diyim başka sorun olmasın da 😔
Onunda pek faydası olmuyor zaten. Sarımsak ez koy iyi geliyor ağrıya miden kaldırırsa tabi canım, tuzlu suyla gargara da iyi gelir. Ben dayanamayacak gibi olduğumda evde viski vardı pamuğa döküp onu koyuyordum dişime ağrıyı hemen kesiyordu o uyuşturduğu için ama geçici çözümler tabi bunlar. İnşallah öyledir canım ama büyük ihtimalle ondandır yorulduğum zaman benim bebişte öyle pek hareket etmiyor yada belki sürekli hareket halinde olduğumuzdan biz hissetmiyor olabiliriz. İçini ferah tut sen iyi düşün iyi olsun bi sıkıntı olsa Dr söylerdi zaten

Gülay ceylin hira 2019

Kayıtlı Üye
rank
Onunda pek faydası olmuyor zaten. Sarımsak ez koy iyi geliyor ağrıya miden kaldırırsa tabi canım, tuzlu suyla gargara da iyi gelir. Ben dayanamayacak gibi olduğumda evde viski vardı pamuğa döküp onu koyuyordum dişime ağrıyı hemen kesiyordu o uyuşturduğu için ama geçici çözümler tabi bunlar. İnşallah öyledir canım ama büyük ihtimalle ondandır yorulduğum zaman benim bebişte öyle pek hareket etmiyor yada belki sürekli hareket halinde olduğumuzdan biz hissetmiyor olabiliriz. İçini ferah tut sen iyi düşün iyi olsun bi sıkıntı olsa Dr söylerdi zaten
[/QUOT
Evet sarımsak çok iyi geliyor dayanilmaz olunca yapıyorum onu,🥰doktoruma güveniyorum bı sorun olsa tarama testlerinde çıkardı diye düşünüyorum ama annelik işte acabalar hep kafamızı karıştırıyor bide aklimda başka sorular on gün önce 1750gr dedi kilosuna bana çok az geldi sanki
.

Gülay ceylin hira 2019

Kayıtlı Üye
rank
Haftasına göre gayet iyi canım kilosu. Aynen kötü düşünme sen Allah korusun bi sorun olsa çoktan çıkardı ortaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal mi yani kilosu hamilelik hormonları dan iyice takıntılı oldum valla🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal mi yani kilosu hamilelik hormonları dan iyice takıntılı oldum valla🥰

P

Pınar Selman

Guest
Meraba arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum Allah nasıp ederse üçüncü çocuğuma hamileyim ama bebek hareketsiz diğerlerine göre içim rahat etmiyor korkuyorum bı sorunu mu var diye dokdor herşey Yolunda dedi ama ne bilim bu arada 32 haftalık olduk🥺 böyle hareketsiz olan sadece ben miyim çok ufak hareketler yapiyo oda günde bı kaç kez çok az değil mi
Doktor kontrolünde bulunun ultrason da hareket var mı kalp atışları normal mi ü

Tüm sayfalar yüklendi.