Bebeğim hasta ☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kaçak 🤩 tarafından oluşturulan Bebeğim hasta ☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hasta ☹️
Konbuyu başlatan Kaçak 🤩
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geçmiş olsun canım benim daha çok küçükmüş evet sürekli emzir burnunu sık sık temizle eğer için rahat değilse doktora götür sen ne kadar korursan koru havalar malum ve gelen gidenden illaki bulaşıyor çok geçmiş olsun

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Cok teşekkür ederim
Geçmiş olsun canım benim daha çok küçükmüş evet sürekli emzir burnunu sık sık temizle eğer için rahat değilse doktora götür sen ne kadar korursan koru havalar malum ve gelen gidenden illaki bulaşıyor çok geçmiş olsun
Cok teşekkür ederim, birkaç gun izleyip durumuna göre doktora gotureyim dedim. Hastanelerde hastalik daha cok diye hemen goturmek istemiyorum, daha cok hasta etmekten korkuyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sevgili anneler, 2.5 aylik bebegimin burnu akiyor, huysuzlugu hat safhada, tek tük öksürüyor ve çok hapsiriyor. Ne yapabilirim iyilesmesi icin? Sık sık emziriyorum bu arada.
Benim oğlum 1 aya yakın oksürdü burada şuan 7.5 sylık doktora götürdüm burnunu sürekli aç , ve öksürük geçene kadar banho yaptırma çocuk resmen durdugu yerde salgına yakalanmıştı ben 1 ay banyo yaptırmadım sadecd vucudunu sildim şükür ki geçti öksürük. Burnunu çok sık aralıklr ile temizle canım. Senin bebeğin çok küçük ama doktora da götür bir baksım ciğerlerime filan inşallah hemen iyileşir minik 🤲🏻

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 1 aya yakın oksürdü burada şuan 7.5 sylık doktora götürdüm burnunu sürekli aç , ve öksürük geçene kadar banho yaptırma çocuk resmen durdugu yerde salgına yakalanmıştı ben 1 ay banyo yaptırmadım sadecd vucudunu sildim şükür ki geçti öksürük. Burnunu çok sık aralıklr ile temizle canım. Senin bebeğin çok küçük ama doktora da götür bir baksım ciğerlerime filan inşallah hemen iyileşir minik 🤲🏻
Teşekkür ederim, uygulayacağım inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.