Bebeğim hasta ☹️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kaçak 🤩 tarafından oluşturulan Bebeğim hasta ☹️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hasta ☹️
Konbuyu başlatan Kaçak 🤩
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cok teşekkür ederim

Cok teşekkür ederim, birkaç gun izleyip durumuna göre doktora gotureyim dedim. Hastanelerde hastalik daha cok diye hemen goturmek istemiyorum, daha cok hasta etmekten korkuyorum
O konu da haklısın benim oğlumda hasta evdekileri ilaçlarını kullanıyorum hastane daha beter halde resmen

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım ateşi filam çıkmıyor demi yada göz altları kızarık mı
Goz altlari kizarik degil ama uykuya cok duskun bebegim uykusu gelince gozlerinin etrafi kizariyor sadece. Atesi de yok cok sukur. Devamli kontrol ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O konu da haklısın benim oğlumda hasta evdekileri ilaçlarını kullanıyorum hastane daha beter halde resmen
Maalesef oyle

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Goz altlari kizarik degil ama uykuya cok duskun bebegim uykusu gelince gozlerinin etrafi kizariyor sadece. Atesi de yok cok sukur. Devamli kontrol ediyorum

Maalesef oyle
Rabbim biran önce şifasını versin canım benim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Maalesef oyle
O normal canım sıkıntı olmaz ateşni sürekli kontrol rt doktor bize öyle demişti tekrar eden bir ateş olursa direk acile getirin antibiyotik yaparız diye sanada söyleyeyim aklında bulunsun. Tekrardan geçmiş olsun canım

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sevgili anneler, 2.5 aylik bebegimin burnu akiyor, huysuzlugu hat safhada, tek tük öksürüyor ve çok hapsiriyor. Ne yapabilirim iyilesmesi icin? Sık sık emziriyorum bu arada.
Doktora götür canım ciğerlerini dinler ona göre birşeyler önerir daha küçük çünkü emzirme sıklığını artır burnunun tıkalı olmamasına dikkat et geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.