Bebeğim hasta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Bebeğim hasta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 624 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hasta
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayy çok geçmiş olsun canım benim kızında burnu almaya baslamis bugün de bakalım oda grip olmuş gibi
Sağol canm sizede geçmiş olsun iyileşir inşallah kız ben anlamadım kustu kaç defa kusmadan sonra aniden burnu akmaya başladı grip oldu diğer çocuklarda boğaz ağrısı var bi anda nasıl olur hiç anlamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım bugün nasıl minnoş
Daha iyi gece boyu sürekli uyandı burnu tıkalı diye ama iyi huzursuz değil

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağol canm sizede geçmiş olsun iyileşir inşallah kız ben anlamadım kustu kaç defa kusmadan sonra aniden burnu akmaya başladı grip oldu diğer çocuklarda boğaz ağrısı var bi anda nasıl olur hiç anlamadım

Şükür kuzum sen dediklerimi yap umarım iyi gelecektir Bir de keçiboynuzu pekmezin var mı bu özlü olandan ondan da içirsen onun da çok faydasını görsün o da çok iyi geliyor çocuklara

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Sağol canım huzursuz gibi de bakalım olmadı sağlık ocağına götürüm
Sende dikkat et canım ilaçları varmı evde

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım huzursuz gibi de bakalım olmadı sağlık ocağına götürüm
Sende dikkat et canım ilaçları varmı evde
Aynen götür canm evet var canım

Şükür kuzum sen dediklerimi yap umarım iyi gelecektir Bir de keçiboynuzu pekmezin var mı bu özlü olandan ondan da içirsen onun da çok faydasını görsün o da çok iyi geliyor çocuklara
Ondan yok ben genelde dut pekmezi kullanıyorum annem köyde kendi yapıyor keçiboynuzu hiç almadım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yardım kızımı 2 gibi uyuttum 4 gibi uyandı kusmaya başladı bi anda midesini üşüttü diye düşünüyorum evim soğuk değil ama sabah çorapsız dolaştı biraz dışarı baya soğuk bugün ne verebilirim ne iyi gelir
Nane çayı verebilirsin canım beline sıcak havlu sar sıcak tut ayaklarını yarına düzelir geçmiş olsun

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Nane çayı verebilirsin canım beline sıcak havlu sar sıcak tut ayaklarını yarına düzelir geçmiş olsun
Çok sağol canım kusması geçti grip oldu

Yaa grip olmuş öyleyse çok geçmiş olsun ya şimdi nasıl
Çok sajol canm Düne göre daha iyi ama çok burun akıntısı var nefes alamıyor ne yaptıysam açılmadı

Tüm sayfalar yüklendi.