"BEBEGİM HASTA😪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"BEBEGİM HASTA😪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,473 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"BEBEGİM HASTA😪
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Biraz daha iyi asenam çok özledim nerelerdesin😪
Şükür kuzum havalar çok deyisik aman dikkat et ortalık fena
Vallha kuzu benim kosturmayla geçiyor açıkçası başıma iş aldım diyebilirim hep dersler hem ev hem çocuk birde üstüne arkadaşımın zoruyla homm bitkisele başladım baya kafa bulanik

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim şifa versin İnşaALLAH hülyam 🌹
Fatmam Allah razı olsun senden♥️🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür kuzum havalar çok deyisik aman dikkat et ortalık fena
Vallha kuzu benim kosturmayla geçiyor açıkçası başıma iş aldım diyebilirim hep dersler hem ev hem çocuk birde üstüne arkadaşımın zoruyla homm bitkisele başladım baya kafa bulanik
Ozletme kuzum kendini bu kadar yerin çok belli

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar çok kötüyüm hastanedeyiz oglusum hasta acile geldik🥲
Çok geçmiş olsun kuzum gerçekten çok çok büyük bir salgın var çok dikkatli olun biz de çocuklar hasta oldu adem'le Hümeyra kaç gün hastanede yattık ikisini de yatırdılar bayağı rahatsızlardı ama çok zor günlerdi çok şükür atlattık ama bugünlerde gene ateşleri var anlamadım gittim ya evden çıkmıyoruz bir yere gitmiyoruz ama tekrar hastalandılar

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun kuzum gerçekten çok çok büyük bir salgın var çok dikkatli olun biz de çocuklar hasta oldu adem'le Hümeyra kaç gün hastanede yattık ikisini de yatırdılar bayağı rahatsızlardı ama çok zor günlerdi çok şükür atlattık ama bugünlerde gene ateşleri var anlamadım gittim ya evden çıkmıyoruz bir yere gitmiyoruz ama tekrar hastalandılar
Gamzem sizede çok çok geçmiş olsun anlıyorum seni neler yaşadım kuzum neler acilden çıkamadım yatış verdiler kabul etmedim evde hava kendim verdim

Tüm sayfalar yüklendi.