Bebeğim hasta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💗Canan&Ebuzer💗 tarafından oluşturulan Bebeğim hasta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 635 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hasta
Konbuyu başlatan 💗Canan&Ebuzer💗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar bebeğim daha 14 günlük üşütmüş. Zorla emziriyorum iştahıda yok. Korkuyorum atlatamazsa hastaneye yatırırlar diye. Ne yapmam lazım iyileşmesi için başına gelen oldu mu? Daha çok küçük iyileşemeyecek diye korkuyorum. Kaç gündür bende üşütmüştüm zaten daha ben iyileşmeden zorlanıyorum bi yandan lohusayım şimdide bebeğim üşüttü.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oyyyy minik melek annesi kıyamam inşallah ikinizde hemen toparlarsınız canım ya sen gene zorlamaya devam et canım emmezse toparlayamaz en iyi ilaç anne sütü şimdi ona 😇 sende üşütme bebeğine geçmesin dikkat edin havalar birden serinledi sanki inşallah hemen toparlarsınız canlar🤲

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Oyyyy minik melek annesi kıyamam inşallah ikinizde hemen toparlarsınız canım ya sen gene zorlamaya devam et canım emmezse toparlayamaz en iyi ilaç anne sütü şimdi ona 😇 sende üşütme bebeğine geçmesin dikkat edin havalar birden serinledi sanki inşallah hemen toparlarsınız canlar🤲
Çok sağol canım bende zorluyorum zaten. Evet havalar birden soğudu gerçekten ondan hemen üşüttük.

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akşamlar kızlar bebeğim daha 14 günlük üşütmüş. Zorla emziriyorum iştahıda yok. Korkuyorum atlatamazsa hastaneye yatırırlar diye. Ne yapmam lazım iyileşmesi için başına gelen oldu mu? Daha çok küçük iyileşemeyecek diye korkuyorum. Kaç gündür bende üşütmüştüm zaten daha ben iyileşmeden zorlanıyorum bi yandan lohusayım şimdide bebeğim üşüttü.
Oyy kıyamam ya Rabbim korusun ıkınızıde sutunu ver inş Şifa olur bebişe annesi rabbım hastaneye düşürmesin amin

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Canım
Bende hasta ettim 17 günlük çok şükür yeni yeni toparladı
Bi yarım fitil koydum
6 saat sonrada arayla calpol bebek ağrı kesici ateş düşürücü 1 çay kaşığı verdim toparlamaya başladı Çok şükür
Sıcak tut bebeği ateşi yoksa
İnşallah iyileşir ...insan çok üzülüyo ya hasta olunca

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Oyy kıyamam ya Rabbim korusun ıkınızıde sutunu ver inş Şifa olur bebişe annesi rabbım hastaneye düşürmesin amin
Amin inşallah sağol canım. Ilk kızım 1 hafta küvezde kalmıştı korkuyorum atlatamazsa yatırırlar diye.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun Canım
Bende hasta ettim 17 günlük çok şükür yeni yeni toparladı
Bi yarım fitil koydum
6 saat sonrada arayla calpol bebek ağrı kesici ateş düşürücü 1 çay kaşığı verdim toparlamaya başladı Çok şükür
Sıcak tut bebeği ateşi yoksa
İnşallah iyileşir ...insan çok üzülüyo ya hasta olunca
Hangi fitili verdin? Evet gerçekten üzülüyor insan bide benim ihmalim yıkamıştım üstünü daha iyi örtmem lazımdı uyuyordu. Uyanınca sürekli hapşırdı emmek istemiyordu gözleri sulanıyordu. Şuan ateşi yok neyseki

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Oy kurban cnm melegim Allahım şifa versin ikinize cnm dikkatli ol cnm hava sıcak nasıl soguk aldınız

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah sağol canım. Ilk kızım 1 hafta küvezde kalmıştı korkuyorum atlatamazsa yatırırlar diye.

Hangi fitili verdin? Evet gerçekten üzülüyor insan bide benim ihmalim yıkamıştım üstünü daha iyi örtmem lazımdı uyuyordu. Uyanınca sürekli hapşırdı emmek istemiyordu gözleri sulanıyordu. Şuan ateşi yok neyseki
Bebeklere verilen ağrı kesici ateş düşürücü fitil
Ateşi yoksa fitil koyma canım
Ama sadece...-[ agri kesici ateş düşürücü calpol bebek ler için olan... ] ondan bir çay kaşığı ver

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım sen atlatmaya çalış bi an önce yediğine içtiğine dikkat et bi an önce iyileş ki bebeğin de iyileşsin. Dra görünsen ilaç verirlerdi aslında daha çabuk geçerdi, senden sütünden yine geçiyor ona da sen iyileşmeden onunda iyileşmesi zor. Onun için yapabileceğin pek birşey yok bol bol emzirmeye çalış. İkinizde bir an önce toparlarsınız inşallah 🙏

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım sen atlatmaya çalış bi an önce yediğine içtiğine dikkat et bi an önce iyileş ki bebeğin de iyileşsin. Dra görünsen ilaç verirlerdi aslında daha çabuk geçerdi, senden sütünden yine geçiyor ona da sen iyileşmeden onunda iyileşmesi zor. Onun için yapabileceğin pek birşey yok bol bol emzirmeye çalış. İkinizde bir an önce toparlarsınız inşallah 🙏
Amin inşallah sağol canım biran önce bebeğim iyi olsunda

Oy kurban cnm melegim Allahım şifa versin ikinize cnm dikkatli ol cnm hava sıcak nasıl soguk aldınız
Çok sağol cnm eskişehirin havası soğuk malesef buranın yazı erken bitiyor.

Çok sağol cnm eskişehirin havası soğuk malesef buranın yazı erken bitiyor.
Bebeklere verilen ağrı kesici ateş düşürücü fitil
Ateşi yoksa fitil koyma canım
Ama sadece...-[ agri kesici ateş düşürücü calpol bebek ler için olan... ] ondan bir çay kaşığı ver
Çok teşekkür ederim cnm evde yok o şuruptan bugün aldırayım eşime. Geceden beri ağlıyor ne kendisi uyudu nede beni uyuttu. Ve halada uyumuyor ateşi yok ağrısı var sanırım.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.