bebegim iki gündür hareket etmiyorum karnıma krap giriyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan bebegim iki gündür hareket etmiyorum karnıma krap giriyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,173 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegim iki gündür hareket etmiyorum karnıma krap giriyor
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül çetin

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim bu iki gündür tekme atmıyor hareketi yok birşey oldu diye korkuyorum bazen birşey hissediyor gibiyim sonra olmuyor acaba birşey mi olmuş yoksa çok hareket yaptığımdan dolayı mı ve karnıma aradaa et çekilir gibi kramp giriyor birşey olsa yan etkileri ne olur bebegim22+4 günlük

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim bu iki gündür tekme atmıyor hareketi yok birşey oldu diye korkuyorum bazen birşey hissediyor gibiyim sonra olmuyor acaba birşey mi olmuş yoksa çok hareket yaptığımdan dolayı mı ve karnıma aradaa et çekilir gibi kramp giriyor birşey olsa yan etkileri ne olur bebegim22+4 günlük
Çok mu yoruyorsun kendini kuzum sana önerim ılık bir duş al çikolata ile vişne suyu iç biraz kan şekerin yükselsin sonra ayaklarının altına yastık koy bak bakalm hareket ediyor mu birde daha küçük net hareketlerini hissetmeye bilirsin

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Çok mu yoruyorsun kendini kuzum sana önerim ılık bir duş al çikolata ile vişne suyu iç biraz kan şekerin yükselsin sonra ayaklarının altına yastık koy bak bakalm hareket ediyor mu birde daha küçük net hareketlerini hissetmeye bilirsin
Bazen çok hareket ediyor bu kaç gündur sadce az bazende hiç olmuyor dedim yarın hastaneye gideyim içim rahat etsin

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Sen yoruldukca bebek de yorulur derler dinlendikten sonra hissettin mi hareketlerini ?

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçen gün benim ki de öyle oldu sağlık ocağına gittim kalp atışını dinledim hemşire iyi kalp atışı güzel dedi kendini yorma sen yoruldukca hareketlerine etki yapar dedi canım eve geldim dinlendim 2 gündür yine maşallah gümbür gümbür

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye gitmeden nasıl rahat ediyorsunuz iki gün yani bence uzun bir süre bir acile bı ultsorona bakar herşey. Burdan kim fayda saglayabilirki sana böyle konuda

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Geçen gün benim ki de öyle oldu sağlık ocağına gittim kalp atışını dinledim hemşire iyi kalp atışı güzel dedi kendini yorma sen yoruldukca hareketlerine etki yapar dedi canım eve geldim dinlendim 2 gündür yine maşallah gümbür gümbür
Ondan olabilir var da sabah daha oluyor
Yorma kendini annesi birde aç kalma
Kontrolü ne 1 hafta varda yarın giderim içim de rahat etsin ha 1 hafta erken ha geç

Tüm sayfalar yüklendi.