Bebeğim kaburga ve mideye şiddetli baskı yapması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan Bebeğim kaburga ve mideye şiddetli baskı yapması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 264 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kaburga ve mideye şiddetli baskı yapması
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr 3 gündür çoook kötüyüm karnım aşırı gergin patlıcak dimi dayanamıyorum deminden beri de kaburga ve kalbimin oralara mideye doğru şiddetli bir ağrı baskı var sırtıma ve göğüs ortama vuruyor acıdan duramıyorum bıçak gibi kesiyor bu nedir anlamadım ya daha 30+4 ' üm çok korkuyorum 😐😐

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr 3 gündür çoook kötüyüm karnım aşırı gergin patlıcak dimi dayanamıyorum deminden beri de kaburga ve kalbimin oralara mideye doğru şiddetli bir ağrı baskı var sırtıma ve göğüs ortama vuruyor acıdan duramıyorum bıçak gibi kesiyor bu nedir anlamadım ya daha 30+4 ' üm çok korkuyorum 😐😐
Aramızda 1 gün var benim de öyle ters geldiği için baskı yapıyor galiba ama yer değişince de dediğin gibi kaburgalara girecek gibi baskı yapıyor bende pek bilmiyorum inşallah normaldir

M

Mine B.

Guest
Bende 29+4 aynı sıkıntı bende de var kaburgalarim o kadar çok acıyor ki oturmakta güçlük çekiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.