Bebegim kaka yapmıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Merveozer tarafından oluşturulan Bebegim kaka yapmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 315 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim kaka yapmıyor
Konbuyu başlatan Merveozer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymen Aras ❤️ EFNAN

Merveozer

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 3 aylık sadece anne sütü içiyor ve bir kere 10 gündür yapmadı lavman yaptık yaptı kakasını sonra düzene girsin diye bekledik 8 gün oldu yine yapmadı bu sefer fitil verdik yaptı arkasından yine bekledim 4 günü bugün yine yapmıyor ne yapmalıyım sizce

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebegim 3 aylık sadece anne sütü içiyor ve bir kere 10 gündür yapmadı lavman yaptık yaptı kakasını sonra düzene girsin diye bekledik 8 gün oldu yine yapmadı bu sefer fitil verdik yaptı arkasından yine bekledim 4 günü bugün yine yapmıyor ne yapmalıyım sizce
Fitil ve lavmans fazla alıştırma derim hakiki zeytinyağı ver günde 2 kez soğuk sıkım ve cam kavanazdo olsun birebir.r doktor tavsiyesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin kabızlık problemi yaşıyor. Lavman fitil anlık rahatlatır sık kullanımda bağırsak tembelliği yapar. Bu durumun araştırılması bir takım tahliler yapılması gerekiyor canım. Bulunduğun yerdeki tam teşekküllü hastaneye çocuk doktoruna götür durumu anlat gereken yapılır

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım yeni doğan bebeklerin normal yani o kadar sürede yapmaması anca topluyor kendini ben o lavman hatasını yaptım çocuğum tuvaleti bir yaşına girdi haala düzelmedi böyle bebek Allah korusun durduramayacağın derecede ağlarsa doktora git ağlamıyosa bebek verme bence fitil yada yavman

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sürekli tekrar ediyorsa doktora götürmelisin tahlil yaptır derim fitil vs alıştırma sonrası kötü zeytin yağı inan çok iş görüyor bnm oğlum da öyle oldu doltor bir kerelik fitil verdi alışmasın hemde iyi bir şey değil demişti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Fitil ve lavman sürekli kullanma kuzum alışkanlık haline gelir bebekte bu sefer
Ben kızımda çok çektim hala da çekiyorum 9. Ayda başladı şu an 18 aylık hala ara ara oluyor doktora da götürdüm hicbisey yok diyor bende her gün zeytinyağı veriyorum iyi geliyor

Eymen Aras ❤️ EFNAN

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim mrb benim oğlum da küçükken yapmıyordu 10 günde bir yapıyordu doktora götürdüm bebeğin rahatsız olmuyorsa sıkıntı Yok dedi bebeğim bundan rahatsız olmuyordu aksine kilo alıyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar