Kızlar diş çektirdim antibiyotik kullanıyorum bebeğim siyah kaka yaptı normal mi 15 aylık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Kızlar diş çektirdim antibiyotik kullanıyorum bebeğim siyah kaka yaptı normal mi 15 aylık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 490 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar diş çektirdim antibiyotik kullanıyorum bebeğim siyah kaka yaptı normal mi 15 aylık
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Ben de emzirdiğim için vermedi antibiyotik. 2 gün ağrıdan mahvoldum gittim tekrar yara enfeksiyon kapmış mecbur kullanacaksın dedi zorda kalmadıkça çekiyorum ağrıyı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ben de kullandım iki kutu kızım da aynı şekilde yaptı doktora sordum süte geçtiği için normal dedi ilaç bittikten sonra geçti

Augmentin kullanmıştım ben doktor sadece bunu verebilirim demişti dişim için kullanmak zorunda kaldım
Allah razı olsun canım benim normal o zaman

@Doğa'm 💜 ilaç içtikten kaç saat sonra emzir demişti doktor canım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben de emzirdiğim için vermedi antibiyotik. 2 gün ağrıdan mahvoldum gittim tekrar yara enfeksiyon kapmış mecbur kullanacaksın dedi zorda kalmadıkça çekiyorum ağrıyı

Allah razı olsun canım benim normal o zaman

Belli bir saat vermedi kızım zaten 1 aylıktı o sıra sarılıktan dolayı en fazla 2 saatte bir emzirmek durumundaydım ben kaka rengi dışında bir sorun olmadı şükürler olsun

Tüm sayfalar yüklendi.