Bebeğim karnımda ölmüş dün sezeryan oldum kendimi çok kötü hissediyorum 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep pelen tarafından oluşturulan Bebeğim karnımda ölmüş dün sezeryan oldum kendimi çok kötü hissediyorum 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,789 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim karnımda ölmüş dün sezeryan oldum kendimi çok kötü hissediyorum 😭😭
Konbuyu başlatan Zeynep pelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrvkrts

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Birdaha ne kadar bir süre sonra bebek düşünebilirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Böbreklerinde genişleme vardı birde covid atlattım
Aşı olmuş muydun canım covid aşısı 😣rabbim yardımcın olsun inşallah böbrek genişlemesine covid geçirmenin de zararı olmuş mu peki😣😢

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabir versin canim bende covit atlatdim amma hekimle daniwdim 1.2 serup falan yazmiwdi cok wukurde iyiyiz doktoruna duzenli gitmedinmi sen nasil atlatdin evde falanmi boyle oldu bawin sagolsun cok uzuldum

Aşı olmuş muydun canım covid aşısı 😣rabbim yardımcın olsun inşallah böbrek genişlemesine covid geçirmenin de zararı olmuş mu peki😣😢
Canim sen neden bu kadar cok korkuyorsun kafana cok takiyorsun bu awi konusunu tatlim bi cok doktorla goruw sor izin vererlerse icin rahat olucaksa awi ol

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabir versin canim bende covit atlatdim amma hekimle daniwdim 1.2 serup falan yazmiwdi cok wukurde iyiyiz doktoruna duzenli gitmedinmi sen nasil atlatdin evde falanmi boyle oldu bawin sagolsun cok uzuldum

Canim sen neden bu kadar cok korkuyorsun kafana cok takiyorsun bu awi konusunu tatlim bi cok doktorla goruw sor izin vererlerse icin rahat olucaksa awi ol
Kuzummm olacam inşallah haftaya😣

Rabbım sabır versin gülüm benimde doğduktan sonra vefat etti Rabbım şefaatçi eylesin
Senin meleğin neden vefat etti canım benim 😢😣 rabbim sabır versin inşallah 😣

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

Bak uzgun fakan durma icin rahatsa gulumse canim arkadawim seni cok seviyorum dualarim hep sizinledir Rabim hic kimsenin eziyyetini yerde qoymasin sag salamat alag qucagimiza inwallah🤲🏻💋

Gulistan

Kayıtlı Üye
rank

Amin cnm benim bebeğimin kalbinin sol tarafı hiç gelişmemişti doğduktan 23 gün sonra vefat etti şimdi çok şükür 3 aylık hamileyim Rabbım sağ salim kucağıma alırım inşallah 😍🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.