Bebeğim kendini kusturuyor normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Bebeğim kendini kusturuyor normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,653 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kendini kusturuyor normal mi ?
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Üç buçuk aylık bebeğim elini ağzına sokup kendini kusturuyor kızlar yasayan var mı?

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimkide öyle sürekli. Emerken bile memeyi çıkarıyor ağzından elini sokup emiyor daha tatlı herhalde o minik eller 😂😍
Sorma altını degistirirken fışkırttı üst baş kalmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yasanmaz mı canım 8 parmak agzında 😂😂😂 hem midesi bulanıyor hem hala agzına sokuyor
Benimki de öyle öğğu diyor gene devam her halde damakları kaşınıyor

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimkide öyle sürekli. Emerken bile memeyi çıkarıyor ağzından elini sokup emiyor daha tatlı herhalde o minik eller 😂😍
Üç buçuk aylık bebeğim elini ağzına sokup kendini kusturuyor kızlar yasayan var mı?

Diyolarki bebeklerin Bi elinde zemzem suyu bı elinde bal akarmış ve bebekler daha çok kilo alıp toparlanirlarmiş ben birbucukaylik bebeğime şimdiden ellerini ağzına koyduruyorum vallahi😄ama çok tatlı oluyolar elleri ağizlarindayken bebekler 😜😁😁

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Onu yerim ben ne kadar da tatlı çok geçmiş olsun canım onu benim için öp lütfen 😘😘😘
Öperim kuzm

Diyolarki bebeklerin Bi elinde zemzem suyu bı elinde bal akarmış ve bebekler daha çok kilo alıp toparlanirlarmiş ben birbucukaylik bebeğime şimdiden ellerini ağzına koyduruyorum vallahi😄ama çok tatlı oluyolar elleri ağizlarindayken bebekler 😜😁😁
Görümcem olacak yılan bı parmagi uzun olacak ağzına goturmesin parmakları uzar dedi sinirimi bozdu

Görümcem olacak yılan bı parmagi uzun olacak ağzına goturmesin parmakları uzar dedi sinirimi bozdu
Evet canım bu zamanlar baslıyor damak kasınması dıs yeri falan
O zaman 6 aya kadar böyleyiz

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öperim kuzm

Dış seslere kulak asma canım parmağı uzun olurmuş yalan söylüyor eleştirecek ya yılan 🐍Nasil eleştirecek bilmiyor benim gorumceler de sende astım varya çocukta da var sanki sakatmisiz gibi konuşuyor dedim doktor sun ya sen daha iyi biliyorsun takma kafana iki yüzlü yılanlar 🐍

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Öperim kuzm

Benımki 6 aylık oldu canim 8 parmak agzında 4 bi sokuyor 4 bi sonra hepsini ögürüyor 😂😂😂 3 aydan beri el hep agzında

Tüm sayfalar yüklendi.