Sorum var Bebeğim kilosu zayıfmı ya herkez az diıor😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Bebeğim kilosu zayıfmı ya herkez az diıor😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,449 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kilosu zayıfmı ya herkez az diıor😥
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Annişler 2kilo 550gr bebeğim 35+3üm
Herkes morelimi bozuyor az diıor ben 32.ci hfyanın başında korona gecirmiştim
Hep istfra ettim 1hfta boyunca birde iştahsızlık oldu bebeğim kilo alamadı faazla dojtorumda 15güne doğum olabilir dedi ozmna inş kilo alır
Bebeğin kilosu değil sağlıklı olması önemli herkes profesör zaten herşeyi biliyor 🙄 son ayda tam 1 kilo alıyor zaten bebek

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hep istfra ettim 1hfta boyunca birde iştahsızlık oldu bebeğim kilo alamadı faazla dojtorumda 15güne doğum olabilir dedi ozmna inş kilo alır
Zaten 35 ten sonra güzel kilo alıyolar canım eğer 39 40 haftalarda doğarsa 3 kiloyu geçer

Arzukzl97

Kayıtlı Üye
rank
Saçmalama nornal sağlıklı olsun yter bn kızımı 38+4 te doğurdm 2 500 kilo doğdu sağlığı yernde olsn kilosu önmli değil bnce dert etme miyondur yawruck şuan kzım 1 yaşinda ama 1 demezsn küçück

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıklı olsunda süt içtikçe büyür
Aynen zayıf doğan bebeklerde aslında çok sıkıntı yaşanır derler ama aksine bir sıkıntı yaşamadım ben ve bebegimi 6 ay boyunca çok sık emzirdim. Bıkmadan usanmadan çok çabuk toparlaniyolar dışardan gelen hiç bir sese uymayın eskiler hep konuşurlar kötü niyetli olmasalarda artık eski devirdeki gibi gebeliklerin olmadığını. Aksine. Daha değiştiğini anlamak istemezler. Aldırış edip moralinizi bozmayın. Siz gebeliginizin ve.anneliginizin tadını çıkartın ❤️🌺

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Qayet iyi canım benimde 37 haftada 3 kilo 75 qr dı 38+4 de sezeryan oldum 3 kilo 200 dogdu yani son aylar alır daha çok kilo merak etme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Neden insanların ne dediği bu kadar önemli kuzum senin için dış kapının dış mandalı hepsi doktorun iyi diyor ve Yakışıklı Asil'in sağlık durumu iyi ise kilo çokta önemli değil Allah'a şükür kilosu da gayet iyi Paşanın milletin ağzına bakarak ne kendini yiprat ne de karnında kini

Merveduru

Kayıtlı Üye
rank
Bende 35+5 haftalığım kuzum bebeğimin kilosu 2500 doktor iyi dedi bana sorun etme yani sağlıklı olsunda sağlıkla gelsinler inşallah 🥰🤲

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugun bu tarz yazılara denk geldikte hanımlar ne olsun 35 + larda . Bu kilolar çok doğal ve gayet iyi normal. Benim ilk oğlum 35 te 2 850 di iri çocuk olma ihtimali vardı iki hafta önden gidiyordu. Sezeryan olurum diye endişelenmistim normal istiyordum. Sağlıklı olsunlar gerisi telaseden başka bişey değil. 35 haftalık bebek kaç kilo olur ki daha? Bu seferde iri ah vah nasıl doğacak olur
Ya hklısın da insanlsrbişte hiç doğum yspmıysn birine bunları diolar.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ebede benim moralimi bozdu karnın ufak dedi çocuk ufak olabilir dedi bakalım ultrason girip bakicaz
Ebelrr zaten hep morel bozarlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten 35 ten sonra güzel kilo alıyolar canım eğer 39 40 haftalarda doğarsa 3 kiloyu geçer
Doktor 38 gibi dedi canım ama karnım çok aşşa indi bebek kilo aldıkça zorlnıuorum

Tüm sayfalar yüklendi.