Sorum var Bebeğim kuvözde dua edin 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azizeeee tarafından oluşturulan Bebeğim kuvözde dua edin 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 983 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kuvözde dua edin 😢
Konbuyu başlatan Azizeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah 39 haftalık sezeryan oldum dün ağladı biseyi de yoktu ben sezaryendayken küvete almışlar solunum sıkıntısı çıkmış dua edin kendi kendine nefes alsın bugün bana versinler yavrumu 😔
Korkma kuzum benim oğlumda 39 da doğdu doğum sırasında sıkıntı yoktu giydirilirken başladı entübe edildi 10 gün kaldı antibiyorik tedavisi gördü allaha şükür şuan 20 aylık canavar gibi 🥰 rabbim kucağına sağlıkla almayı nasip edecek inşallah

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim kuvözde dua edin😢
Ahh canımm ,Allahim şifasını versin tez zamanda inşallah, üzülme sen Allah in izniyle iyileşip çıkacak ordan . Ben de cok ayrı kaldım oğlumdan, dua et bol bol ve sütünü sağmayi ihmal etme ,onun ihtiyacı var sana . Ben sütümü götürdüğümde "annen yanında güçlü ol" mesajı verdiğimi düşünürdüm hep 💞💞

Azizeeee

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım. Rabbim tez zamanda şifasını versin sizi sağ salim kavuştursun inşallah 🤲
İnşallah aminnnnn
Korkma kuzum benim oğlumda 39 da doğdu doğum sırasında sıkıntı yoktu giydirilirken başladı entübe edildi 10 gün kaldı antibiyorik tedavisi gördü allaha şükür şuan 20 aylık canavar gibi 🥰 rabbim kucağına sağlıkla almayı nasip edecek inşallah
Sana da durumu kritik dedimi 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok zor biliyorum aynısını yaşadım Rabbim şafi ismi ile şifa versin 🤲 benim oğlumda aynı sorundan yattı 6 günde çıktı antibiyotik başlandığı için 6 günde çıkıyor solunum sıkıntısı yüzünden
Durumu kritik dedimi sana

Tüm sayfalar yüklendi.