Sorum var Bebegım mememı emmıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra Hüma tarafından oluşturulan Bebegım mememı emmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 486 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegım mememı emmıyor
Konbuyu başlatan Serra Hüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Sakin zamanlarında vermeyi dene mesela uykudan yeni uyandığında uykusu gelmeye başladığında şimdi alışma sürecindesiniz çok normal sabret pes etme Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar 6 günlük kızım mememı emmıyor emse de doymuyor sureklı aglıyor ne yapmam lazım bana akıl verın nolur. 😭
Midesi çok küçük zaten az emse doyar

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin günde kaç bez kirletiyor. Emmesi konusunda da tutup alışana kadar bırakma daha çok küçük emerken yorulur çabuk bırakır
İnşallah canım ya çok ıstıyorum emsın sütüm gelsın

Sakin zamanlarında vermeyi dene mesela uykudan yeni uyandığında uykusu gelmeye başladığında şimdi alışma sürecindesiniz çok normal sabret pes etme Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Amın canım teşekkür ederım öyle yapıyorım inş herşey güzel olır

Amın canım teşekkür ederım öyle yapıyorım inş herşey güzel olır

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 günlük kızım mememı emmıyor emse de doymuyor sureklı aglıyor ne yapmam lazım bana akıl verın nolur. 😭
Canım sütün olsun diye şerbet meyve suyu ve bol su iç birde dere otu ye eğer bebeğin kakasını yapıyorsa bir kaç defa doyuyordur ama emmiyor diye emzirmemezlik yapma asla ozaman iyice bırakır gazı olduğu içinde ağlar memeyi emmez

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Bol
Canım sütün olsun diye şerbet meyve suyu ve bol su iç birde dere otu ye eğer bebeğin kakasını yapıyorsa bir kaç defa doyuyordur ama emmiyor diye emzirmemezlik yapma asla ozaman iyice bırakır gazı olduğu içinde ağlar memeyi emmez
Bol su ıcıyorum meyve suyu da ıcıyorum canım ama şerbet yapmadım hıc onu da denerım inş

Benim de aynı cnm 7 aylık emmiyor
Mamamı kullanıyorsun canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Daha çok küçük annesi ne doydugunu ne aciktigini bilir günde kaç kez bez kirletiyor biliyor musun yada büyük tuvaletini kaç kez yapıyor canım. Ağlaması illa doymuyor anlamına gelmez yada sürekli cicik araması doymadigini anlamına gelmiyor. Gazi olduğu için de ağlayabilirm bunları iyi ayırt etmen lazım. Eğer yeterli sayıda bez kirletiyor ise doyuyordur gazı vardır. Bir takip et derim mamaya başlamadan önce

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar