Bebeğim memeyi reddediyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Bebeğim memeyi reddediyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,405 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim memeyi reddediyor
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 3. Ayını bitirmek üzere şimdiye kadar çok güzel emiyordu gece gündüz ama 2 gündür memeyi agZına vermeye çalıştıkça o kendini geriye itiyor bi uykuluyken güzel emiyor uyanıkken emzirmede zorlanmaya başladım sütüm de var az olsa ondan diyecegim ama maşallah sütüm gayet iyi ne yapacağımı şaşırdım kilo verecek diye korkuyorum ağlaması falan yok ama hiç yapmadığı şeyleri yapıyor resmen beni itiyor

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 3. Ayını bitirmek üzere şimdiye kadar çok güzel emiyordu gece gündüz ama 2 gündür memeyi agZına vermeye çalıştıkça o kendini geriye itiyor bi uykuluyken güzel emiyor uyanıkken emzirmede zorlanmaya başladım sütüm de var az olsa ondan diyecegim ama maşallah sütüm gayet iyi ne yapacağımı şaşırdım kilo verecek diye korkuyorum ağlaması falan yok ama hiç yapmadığı şeyleri yapıyor resmen beni itiyor
Bnmkide ayni cnm cevaplari bnde mrk ettim

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
MAma veriyomusum eğer mama veriyorsan ondan olabilir ben mama verdiğim zamanlar emmiyodu beni şimdi sadece bu saatlerde veriyorum şimdi maşallah emiyo artık beni

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
MAma veriyomusum eğer mama veriyorsan ondan olabilir ben mama verdiğim zamanlar emmiyodu beni şimdi sadece bu saatlerde veriyorum şimdi maşallah emiyo artık beni
Yok mama emzik biberon hiçbiri yok sadece beni emiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acaba bu donemde normalmi bacim ☹
Umarım normal ve geçici durumdur asla mama vermek istemiyorum çünkü kendi kendimi strese sokuyorum 2 gündür

Tüm sayfalar yüklendi.