Bebeğim neden Uyumuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Bebeğim neden Uyumuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 709 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebeğim neden Uyumuyor
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Sabahtan beri hiç uyumadi karnı tok gazi yok anlamiyorum bu saat oldu hala uyumuyor ya biyeri agriyo desem aglamiyorda 😭😭

...

Moderator
Mod
rank
Sabahtan beri hiç uyumadi karnı tok gazi yok anlamiyorum bu saat oldu hala uyumuyor ya biyeri agriyo desem aglamiyorda 😭😭
Bazen bebekler uyumamakta direniyor canım.Benim en büyüğüm öyleydi.akşam 10.30 da gözlerini açardı sabah 5 e kadar.uyutmaya çalışırdım.tam uyudu derken uyanırdı.Ah ah o günlere gittim birden.

Benim oğlumda geceleri öyle 18 günlük oldu gündüz uyuyor gece hep uyanıyor 15 dk yarım saat uyuyup uyanıyor ve saatlerce uyumuyor bazen emmek istemiyor saatlerce uğraşıyorum kızımda öyleydi gece uyanık kalırdı sabah olana kadar öyle uyurdu

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynısı bende de var 20 günlük önce gündüz uyur geceyi sabah ederdi şimdi gece uyuyo gündüz uyumuyo yine de şükür gece zor oluyo gündüz bi şekilde idare ediyorum anne karnından yeni ayrıldı onlar dış dünyaya alışmaya çalışıyorlar yeme tuvalet anne kokusu dış dünya gördükleri hepsi onlar için çok yeni alışmaları için zaman gerekiyor ya sabır deyip bekliycez zaten dilleri de yok ki dertlerini anlatsınlar 😞bana anne karnının özlüyo dedikleri zaman saatlerce hüngür hüngür ağlamıştım niye doğdum içimde seni korurdum diye 😂sabret cnm geçecek daha güzel günler gelecek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar