Bebegim nefes alamıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Bebegim nefes alamıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,265 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim nefes alamıyor
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazen olduğunda bebegim nefes alamiyor burnu tikaniyor ama içinde hicbirsey gözükmüyor böyle olunca çok korkuyorum başına gelen varmi 9 günlük bebeğim
Kuşum doqum yaptım hastanede qoz testi işitme testi topuk kanı derken ilk qunden bebeqimi üşüttüler dünyaya qeli qelmez burnu tıkandı nefes alamadqindan uyumuyordu doktra dedik tuzlu su damlattilar aciyo tekrar kapaniyodu. Çıkış yaparken sorduk eczaneden deniz suyu alın dediler 30tl werdik aldık biseye yaramadı. Anneme dedim kendi sütünü damlat dedi iki üç damla bi burnuna qöqsumü sıkarak iki üç damla diqer burnuna damlattim şuan 18 qünlk mışıl mışıl uyuyor hemencik açtı içindeki pörtülesmisleri bile qün aşırı çıkarttı tawsiye ederim kendi sütün kendi şifası 😊

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum doqum yaptım hastanede qoz testi işitme testi topuk kanı derken ilk qunden bebeqimi üşüttüler dünyaya qeli qelmez burnu tıkandı nefes alamadqindan uyumuyordu doktra dedik tuzlu su damlattilar aciyo tekrar kapaniyodu. Çıkış yaparken sorduk eczaneden deniz suyu alın dediler 30tl werdik aldık biseye yaramadı. Anneme dedim kendi sütünü damlat dedi iki üç damla bi burnuna qöqsumü sıkarak iki üç damla diqer burnuna damlattim şuan 18 qünlk mışıl mışıl uyuyor hemencik açtı içindeki pörtülesmisleri bile qün aşırı çıkarttı tawsiye ederim kendi sütün kendi şifası 😊
Dogdu doğalı iki defa oldu tek bilmiyorum ya kendi sütümü sıkmam ki ya daha kötü olursa genzine falan sıçrarsa ilk bebegim bide çok korkuyorum

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumda yeni doğduğunda öyleydi serum fizyolojik sıkınca rahatlatır
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet onu bende okumuştum denenebilir aslında anne sütü sonuçta herhangi birşey olacağını sanmıyorum bende kulağım ağrıdığı zaman kendi sütümden damlatıyorum rahatlatıyor 🤦‍♀️😂😂😂
Bizde anne sutu damlatıyorduk içi yumusatıyır sonra ne varsa cıkıyor

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Denedim normalde serum damlatıp aspiratörle çekiyordum anne sütü daha uzun süre açık tutuyor
Burun aspiratorunu tavsiye etmiyor bazi doktorlar serum fizyolojik kullanman yeterli. Aspirator yogun kullanimda bebegin burun damarlarini catlatabiliyor. Aman diyim!

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bebeklerin burnun kapanması cok normal zaten boncuk kadar 2 delik emdıkce kafa terliyor ve kustuklarında burnularına kadar giriyor hergun temzılemek lazım bende fizyolojik serum kullandım gayet memnum hemen acıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar