Bebeğim saatte bir emmek istiyor normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Bebeğim saatte bir emmek istiyor normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,824 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim saatte bir emmek istiyor normal mi ?
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 1 aylık olduk kızım 1 saate bir emmek istiyo bu yüzden geceleri uyuyamıyoruz bu normal mi?
Birde bütün gece ıkınıyor gazda çıkarıyo aslında
Canım 18 kasım da doğum yaptım bebeğim 1 buçuk aylık benimki de öyle akşam 9 da başlıyor ağlamaya gece 3 e kadar sancı çekiyor herşeyi denedim bi çözümü de yok emme konusuna gelince ya evet genelde öyle oluyor ki sütün azlığı çokluğu da önemli

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok zormuş cnm ya

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herhalde kuzum evet cnm birini emerken öbürkü sızlıyo 7 8 bez değiştiriyoruz dün portakal suyu Tom balığı falan yedim galiba bunların yenmemesi lazımmış sürekli ıkınıyo bundan kaynaklı olabilirmi cnm

Herhalde kuzum evet cnm birini emerken öbürkü sızlıyo 7 8 bez değiştiriyoruz dün portakal suyu Tom balığı falan yedim galiba bunların yenmemesi lazımmış sürekli ıkınıyo bundan kaynaklı olabilirmi cnm

İnşAllah Bi düzene gireriz cnm ya çok zor oluyo emmek istiyorlar emiyolar kusuyorlar uyku yok
Gecem gündüzüm karıştı canm valla bir düzene otursalar bizde girerdik düzene ya 😀

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 1 aylık olduk kızım 1 saate bir emmek istiyo bu yüzden geceleri uyuyamıyoruz bu normal mi?
Aslinda bi yöne surekli emmek istemesi cok iyi kuzum ama sen uykusuz kaliyosun iste o kötü 😣 ilk aylar mesela.bebekler emmek istemiyor isteksiz oluyor zorla emzirmeye calisiyoruz ama masallah senin minigine annesi aman emsin emsin de sütün çogalsin kuzumm

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ton balığı yeme canım portakal da 1 dilim yada yarım bardak suyunu ıcebılırsın
Tamam kuzum sağol

Canım 18 kasım da doğum yaptım bebeğim 1 buçuk aylık benimki de öyle akşam 9 da başlıyor ağlamaya gece 3 e kadar sancı çekiyor herşeyi denedim bi çözümü de yok emme konusuna gelince ya evet genelde öyle oluyor ki sütün azlığı çokluğu da önemli
Allah kolaylık versin cnm ya çok zor oluyor

Gaz sancısı olduğunda da rahatlamak için yapıyorlar emiyorlar yani kolik olabilir genelde geç saatlerde oluyor...
Kolik olunca ne yapmak gerek cnm

Gaz sancısı olduğunda da rahatlamak için yapıyorlar emiyorlar yani kolik olabilir genelde geç saatlerde oluyor...
Aslinda bi yöne surekli emmek istemesi cok iyi kuzum ama sen uykusuz kaliyosun iste o kötü 😣 ilk aylar mesela.bebekler emmek istemiyor isteksiz oluyor zorla emzirmeye calisiyoruz ama masallah senin minigine annesi aman emsin emsin de sütün çogalsin kuzumm
Emiyor cnm şükür ama ama uyumuyor işte çok zor oluyor🌼

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Tamam kuzum sağol

O kotu iste kuzum haliyle sende hic dinlenemiyosun onunla ilgilenmen icin senin de güce ihtiyacin var

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Tamam kuzum sağol

Kolik için damlalar var kiraz çekirdekli bebek ürünleri mevcut birde internetten masaj videolarına bakabilirsin... Kendinde yemeklerine vs kimyon koyabilirsin ve gaz yapacak şeyleri yememeye dikkat edebilirsin... Ben oğlumda kiraz çekirdekli reflü yataği almıştım (antikolik yatak) doktor emzik kullanabilirsiniz demişti zorda kalırsanız...

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
O kotu iste kuzum haliyle sende hic dinlenemiyosun onunla ilgilenmen icin senin de güce ihtiyacin var
Evet kuzum ya gece gündüz uyumuyo

Çocuğun devamlı emmek istemesi aç olduğundan değil canım seni kokunu istediğinden ne zaman isterse ver sen zamanla azalacak merak etme
İnşAllah kuzum yaa

Çocuğun devamlı emmek istemesi aç olduğundan değil canım seni kokunu istediğinden ne zaman isterse ver sen zamanla azalacak merak etme
İnşAllah kuzum yaa
Kolik için damlalar var kiraz çekirdekli bebek ürünleri mevcut birde internetten masaj videolarına bakabilirsin... Kendinde yemeklerine vs kimyon koyabilirsin ve gaz yapacak şeyleri yememeye dikkat edebilirsin... Ben oğlumda kiraz çekirdekli reflü yataği almıştım (antikolik yatak) doktor emzik kullanabilirsiniz demişti zorda kalırsanız...
Tamam kuzum sağol emzik almıyo atıyo yada öğürüyo

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
İlk üç ay gündüzleri saat 1 saatte bir gece 2 saatte bir demişti bana hemşire kuzum benim kızımda hergun aynı saatte kızarır ağlamaya başlardı doktor kolik bebek dedi seninki de kolik olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.