Bebeğim sık emiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiyavuzd tarafından oluşturulan Bebeğim sık emiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim sık emiyor
Konbuyu başlatan Sevgiyavuzd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar. Bebeğim bugün 25 günlük oldu. Sık sık emmek istiyor ama 5 dakika falan sürüyor. Sadece geceleri uzun süre emiyor. Normal Bi durum mu bu?
Canım benim bebeğimde 23 günlük aynı şekilde sık ama az emiyor yoruluyor çok çabuk geceleri de uzun emmiyo saat başı kalkıyorum bazende yarım saatte bir emiyo

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bebeğimde 23 günlük aynı şekilde sık ama az emiyor yoruluyor çok çabuk geceleri de uzun emmiyo saat başı kalkıyorum bazende yarım saatte bir emiyo
Ay iyi o zaman bende sütümde sorun var diye endişe ettim. Oy kıyamam seninki gece uyutmuyor desene 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım 5 dk emmesı guzel kavrıyorsa gogsunu 5 dk da doyuyordur sık sık emzirmen de guzel zamanla saat araları acılacaktır 🤗
Aynen hissediyorum çektiğini ama yine de korktum sütüm mü yok o yüzden mi istiyor diye.

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler ic gudu olarak hayata emme eğilimiyle dunyaya geliyorlar.. surekli emmek istemeleri bu yuzden.. fakat 5 dk emip birakiyorsa aciktigi icin degil sadece icgudusel oldugu icindir.. normal sartlarda en az 15-20 dk emmeli..
Selam kızlar. Bebeğim bugün 25 günlük oldu. Sık sık emmek istiyor ama 5 dakika falan sürüyor. Sadece geceleri uzun süre emiyor. Normal Bi durum mu bu?

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler ic gudu olarak hayata emme eğilimiyle dunyaya geliyorlar.. surekli emmek istemeleri bu yuzden.. fakat 5 dk emip birakiyorsa aciktigi icin degil sadece icgudusel oldugu icindir.. normal sartlarda en az 15-20 dk emmeli..
Genellikle yatma saati gelince uzun emiyor diğer türlü hep kısa sürüyor.

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Gun icerisinde yeterli geliyor demekki.. ara yerlerde emzik ver istersen cok rahatsiz oluyorsan.. ama 5 dk da olsa emmesi guzel bence.. su ihtiyacini karsiliyor olabilir..
Rahatsız değilim şuanluk çok şükür ama ilerisi için emziği denedim almıyor ya midesini bulandırıyor.

Normal cnm hiç emmemesinden daha iyi emmedigi zaman bebek hiç gelişmez sarılık olur ☺️
Doğru aslında. Acemi olunca işte insan her şeyde şüpheye düşüyor

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Ay iyi o zaman bende sütümde sorun var diye endişe ettim. Oy kıyamam seninki gece uyutmuyor desene 😍

Aynen hissediyorum çektiğini ama yine de korktum sütüm mü yok o yüzden mi istiyor diye.
Zombi olmama az kaldı ama canı saolsun bu günlerde geçici diyorum kendimi öyle teselli ediyorum😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar