Bebeğim sürekli uyuyor neden olabilir bı bakar mısınız kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Bebeğim sürekli uyuyor neden olabilir bı bakar mısınız kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 946 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim sürekli uyuyor neden olabilir bı bakar mısınız kızlar
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin Su prensesim

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum sarılık belirtileri nelerki başka bugün hep uyudu mamasını yiyip yatmıştı 3 saatten fazla oldu uyuyor
Benim kızım da ilk doğduğunda öyle olmuştu hiç uyanmamıştı zorla uyandır emzirmeye çalış ben ebeyi aramıştım bana öyle demişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum sarılık belirtileri nelerki başka bugün hep uyudu mamasını yiyip yatmıştı 3 saatten fazla oldu uyuyor
Ama daha bilgili anneler vardır ben daha yeni anneyim sadece başımdan geçeni söylüyorum

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım da ilk doğduğunda öyle olmuştu hiç uyanmamıştı zorla uyandır emzirmeye çalış ben ebeyi aramıştım bana öyle demişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama daha bilgili anneler vardır ben daha yeni anneyim sadece başımdan geçeni söylüyorum
Tamam teşekkür ederim

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 3. Gün oldu doğum yapalı 3 saatten fazladır uyuyor acıktim diye de aglamadi normalde dogdugundan beri sakindi bu kadar saat uyumuyordu ama sizde de böyle mi kızlar yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım
Canım doğum sonrası gece emzirmesi çok önemli bebek için sarılık olmasın diye uyanidr emzir 2 yada 3 saat arasiyla uyanmazsa. Burnunu sık doktor bana ilk dogumda öle demişti. Uyuyor diye uyutma iyilik yapmıyor ona ben yaşadım kiyamiyordum sonra doktor söyleşiyince hata yaptığını anladım. Işın görmek zorunda kalıyor geçmezse kan alıyorlar bir sürü dikkat et

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğum sonrası gece emzirmesi çok önemli bebek için sarılık olmasın diye uyanidr emzir 2 yada 3 saat arasiyla uyanmazsa. Burnunu sık doktor bana ilk dogumda öle demişti. Uyuyor diye uyutma iyilik yapmıyor ona ben yaşadım kiyamiyordum sonra doktor söyleşiyince hata yaptığını anladım. Işın görmek zorunda kalıyor geçmezse kan alıyorlar bir sürü dikkat et
Teşekkür ederim geceleri uyanıyor genellikle

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 3. Gün oldu doğum yapalı 3 saatten fazladır uyuyor acıktim diye de aglamadi normalde dogdugundan beri sakindi bu kadar saat uyumuyordu ama sizde de böyle mi kızlar yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım
2 saati geçmemeli ilk günler uyandırın mutlaka çene altına dokunun elleri ayaklarını sıkın bezlerini takip edin 6-8 tane çiş bezi olmalı sarılıktanda fazla uyur eğer aç kalıyorsa da

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sarılık olabilir canım uyandırmaya çalış altını aç mutlaka çok zor uyanıyorlar ilk başta

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar