Bebeğim sürekli uyuyor neden olabilir bı bakar mısınız kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Bebeğim sürekli uyuyor neden olabilir bı bakar mısınız kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 950 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim sürekli uyuyor neden olabilir bı bakar mısınız kızlar
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin Su prensesim

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 3. Gün oldu doğum yapalı 3 saatten fazladır uyuyor acıktim diye de aglamadi normalde dogdugundan beri sakindi bu kadar saat uyumuyordu ama sizde de böyle mi kızlar yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım
Sarilik yukseliyo olabilir sarilik düşsün diye saat başı emzirmelisin uyanmasını zaman ben kaşıkla bile vermistim şükür düşmüş tu sariligi düştükçe artık o kadar uyumuyo

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 3. Gün oldu doğum yapalı 3 saatten fazladır uyuyor acıktim diye de aglamadi normalde dogdugundan beri sakindi bu kadar saat uyumuyordu ama sizde de böyle mi kızlar yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım
Canım uyandır bir bir buçuk saatte bir yoksa sarılık olur benim kızımda öyleydi sarılık oldu ışık altına yatırdılar günlerce zorla da olsa uyandır uyanmazsa doktor topugunu sıkıp uyandırın demişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar