Sorum var Bebeğim tamamen meme reddi yaptı almıyor 24 günlük :(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Bebeğim tamamen meme reddi yaptı almıyor 24 günlük :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,408 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim tamamen meme reddi yaptı almıyor 24 günlük :(
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim kızımın dilbağı vardı diye mememi hiçbir şekilde ememiyordu ve biz zorladıkça çok ağlıyordu Ayşem bizde meme ucu kullandık bi kaç ay ondan sonra zamanla mememi kendi almaya başladı 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Meme ucuyla vermeyi denedinmi balım öyle kessin alır hem sanada alışır 😊😊
Yaa ne güzel kuzum o bebekler memeye daha iyi alışır hemen

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kafayı yicem ya almıyor memeyi sütüm gelsin diye çoğu zaman kayınvalidem bakıyor dinleneyim diye bazen de iş yapıyorum cocuk ne beni ne memeyi istiyor suan o kadar kötüyüm ki anlatamam hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim kendimi bebeğim beni istemiyor ya daha 24 günlük ya biberona alıştı o kadar dedim ama dinlemediler kötü niyetli olduklarını sanmıyorum ama sonucu cok feci oldu :( 😭😭😭😭😭😭

Süt sağıyorum veriyorum bazen az bazen cpk güzel geliyor ama biberonla alıyordu meme veriyordum kıyamet kopuyordu kıyamıyordum canı çıkacak gibi mosmor oluyordu :(
Ay canım aynı benimde öle oldu bebegim maamaya alıştı biberona alıştı ya aslında gece tek veririm mama gündüz asla vermezdim ama gene alisiyorlar ben oğlum göğsümu gördüğü gibi resmen aglamktan nefessiz kalıyordu o derece ben uyuturken veriyordum öyle yap ayağının üstüne salla bak tam uyuydu göğsünü ver öle alıyorlar ta 7aylik olana kadar artık anlıyorlar kendileri alıyor benimki tam alıştı mememi alıyordu hamile kaldım artık vermiyorum

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kafayı yicem ya almıyor memeyi sütüm gelsin diye çoğu zaman kayınvalidem bakıyor dinleneyim diye bazen de iş yapıyorum cocuk ne beni ne memeyi istiyor suan o kadar kötüyüm ki anlatamam hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim kendimi bebeğim beni istemiyor ya daha 24 günlük ya biberona alıştı o kadar dedim ama dinlemediler kötü niyetli olduklarını sanmıyorum ama sonucu cok feci oldu :( 😭😭😭😭😭😭

Süt sağıyorum veriyorum bazen az bazen cpk güzel geliyor ama biberonla alıyordu meme veriyordum kıyamet kopuyordu kıyamıyordum canı çıkacak gibi mosmor oluyordu :(
Cnm hemen pes etme sabırlı ol daha 24 gunluk o biberonla meme ayırt edemez kucağına al oda oda gezerken ver agzian gece yanina al o şekilde ver benim bebegim 4 aylikti memeyi bi ande bıraktı etmedi 1 ay emme di beni bnde seni gibi moralim bozuldu çok araştırdım ve sonunda emdi xok sukur

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank

Göğüs ucunuzu damagina degdirerek emzirmeye çalışın.cok agladigi zaman biberon verin.biberinla doyurmayin.sonra emzirmeyi deneyin.benim ikizlerim var iki buçuk aylık .oğlumu emzirirken savaşıyorduk resmen biberona alıştı emmek istemiyordu ama ben emzirmeye devam ettim şimdi çok şükür emmeyi öğrendi hemde mama veriyorum .önemli olan bebeginiZ uyandığı gibi çok aglamiyorsa emzirin göğsümüzü damagina degdirerek .çok ağlarsa önce mama sonra emzirin.insallah elmmeyi bırakmaz

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank

Memeye tekrar dönüş yapabilir çünkü daha çok ufak yani biberonu kesip özellikle geceleri direkt memeyi vermeye çalış ağzına ve belli bir süre istemez ama alışır ve biberon verme çay kaşığı ile yedir sütü ben uyuyordu uyanmiyordu ondan göğsümü ağzına sokamiyordum çay kaşığına sıkıp sıkıp verdim ağzına öyle öyle uyandı kendine geldi sonra memeyi verdim ağzına biberonu bence hemen kes alışır yine sana emin ol. 🤗🤗🧿💜

Tüm sayfalar yüklendi.